Перейти до вмісту

Перспективні криптовалюти, токени та альткоїни з поцентіалом зростання ціни

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 21.06.2022

  Перспективні криптовалюти

  Кожен криптовалютний інвестор завжди намагається знайти лише найкращі проекти на блокчейні та криптовалюти, в які варто вкласти свої гроші на перспективу, з високою ймовірністю отримати прибуток в майбутньому. Але як правильно шукати перспективні криптовалюти (альткоїни та токени) та на які проекти варто звернути увагу розберемося у цьому огляді, сформуємо список найбільш перспективних криптовалют із прикладами, де їх можна купити та зберігати надалі.

  При первинному аналізі криптовалют в першу чергу звертається увага на такі критерії для відбору:

  • Хто створив проект та як продовжує його розвивати.
  • Навіщо створено проект та де використовується його криптовалюта чи токени.
  • Активність розробників.
  • Якість просування криптовалютного активу (як швидко додається на різні криптовалютні біржі, мультивалютні крипто гаманці, тощо).
  • Які плани з розвитку та дорожня карта проекту.
  • Чи є та яке зростання кількості активних гаманців у цієї криптовалюти (та її капіталізації на ринку).
  • Чи будуть найближчими роками важливі релізи та оновлення.
  • Наявність великого та лояльного ком’юніті, тощо.

  Для повноцінного відбору лідерів список критеріїв кожен може розширити самостійно, щоб вибрати власний ТОП криптовалют з реальною перспективою зростання, але також пропонуємо складений нижче рейтинг перспективних криптовалют із перспективою зростання їх вартості у найближчі роки, ґрунтуючись на самостійному аналізі, а також рекомендаціях лідерів думок криптовалютної галузі та найбільш впливових експертів.

  Найбільш перспективні криптовалюти, альткоїни та токени

  Bitcoin (BTC)

  Bitcoin BTC

  Перша криптовалюта, беззаперечний лідер ринку, про який знають усі. Саме від Біткоїна часто залежить загальний рух усього ринку криптовалют.

  Перспективи та особливості: лідер серед криптовалют з найбільшою капіталізацією, обмежена пропозиція, загальне прийняття, постійний розвиток та вдосконалення, найсильніше ком’юніті.

  Ethereum (ETH)

  Ethereum ETH

  Одна з найперших, найпопулярніших та активно використовуваних криптовалют із розвиненим блокчейном, на якому створено тисячі нових проектів та токенів.

  Перспективи та особливості: сильна команда та активне ком’юніті, криптовалюта посідає друге місце з капіталізації багато років поспіль.

  Binance Coin (BNB)

  Binance Coin BNB

  Токен найбільшої у світі крипто біржі Binance, яка за останні роки змогла побудувати одну з найрозвиненіших екосистем на ринку криптовалют (біржа, власна блокчейн мережа Binance Smart Chain, інкубатор блокчейн-проектів, мультивалютний крипто гаманець, тощо).

  Перспективи та особливості: входить до ТОП-5 криптовалют з капіталізації, один з найбільш використовуваних проектів з багатомільйонним комьюніті, активно розвивається, токен щодня використовується та на нього є попит.

  NEAR Protocol (NEAR)

  Near NEAR

  Один з найбільш швидко розвиваються проектів за останні роки, який представляє собою платформи для запуску додатків на блокчейні та користується великим попитом по всьому світу.

  Перспективи та особливості: проект, що активно розвивається, сильне ком’юніті, найбільші світові фонди інвестують в NEAR, висока соціальна та маркетингова активність.

  Avalanche (AVAX)

  Avalanche AVAX

  Один з найближчих конкурентів Ethereum, який технічно багато в чому перевершує його та продовжує активно розвиватися та захоплювати ринок.

  Перспективи та особливості: якісно технічно реалізований проект зі своїм блокчейном (висока безпека, швидкі та дешеві транзакції, висока масштабованість), входить до ТОП-20 криптовалют за капіталізацією.

  Tezos (XTZ)

  Tezos XTZ

  Один з найсильніших та найуспішніших у технічному плані блокчейн проектів із сектору DApps та NFT із сильною командою розробників та крутим ком’юніті.

  Перспективи та особливості: входить до ТОП-40 з капіталізації серед усіх криптовалют, проект активно розвивається багато років поспіль, розвинене та активне ком’юнії.

  Polkadot (DOT)

  Polkadot DOT

  Один з найрозвиненіших проектів у напрямку WEB 3.0, який активно розвиває свою парачейн-мережу та екосистему проектів на своєму блокчейні.

  Перспективи та особливості: сильна команда, велике та активне ком’юніті, активна екосистема проектів на власному блокчейні.

  Stellar (XLM)

  Stellar XLM

  Одна з перших та найпопулярніших криптовалют на власному блокчейні, яка активно використовується не лише криптовалютною спільнотою, а й у повсякденному житті.

  Перспективи та особливості: надійний проект, відкритий вихідний код та висока децентралізація проекту, багато років поспіль входить до ТОП-30 криптовалют за капіталізацією, є аналогом платіжної системи SWIFT на блокчейні.

  Elrond (EGLD)

  Elrond EGLD

  Якісний сучасний проект із власним блокчейном, що технологічно випереджає багатьох конкурентів (за швидкістю роботи, вартістю комісій, масштабованістю, тощо).

  Перспективи та особливості: «технічно» сильний проект на власному блокчейні, одне з найбільших та найактивніших ком’юнітів, з капіталізації входить до ТОП-50 криптовалют.

  Oasis Network (ROSE)

  Oasis Network ROSE

  Молодий і більш розвинений (технічно) аналог Ethereum, масштабований і децентралізований, що швидко розвивається у багатьох напрямках.

  Перспективи та особливості: новий перспективний блокчейн проект з високим потенціалом для зростання та розвитку, вирішує багато проблем конкурентів та технічно перевершує їх за деякими критеріями.

  Solana (SOL)

  Solana SOL

  Solana є одним із головних конкурентів Ethereum, проект впевнено намагається наздогнати та обігнати «ефір» і вже входить у ТОП-10 криптовалют із капіталізації.

  Перспективи та особливості: якісна технічна реалізація (за деякими параметрами випереджає конкурентів), сильне ком’юніті, активний розвиток, швидкі та недорогі транзакції (деякі аналітики пророкують, що Solana стане аналогом платіжної системи VISA, лише на блокчейні).

  Polygon (MATIC)

  Polygon MATIC

  Один із найвідоміших проектів на блокчейні Ethereum, що працюють над підвищенням масштабованості даного блокчейну та скорочення вартості транзакцій у мережі.

  Перспективи та особливості: входить до ТОП-30 з капіталізації криптовалют, велике та активне ком’юніті, проект активно розвивається (з технічного та маркетингового боку).

  Helium (HNT)

  Helium HNT

  Один з найперспективніших блокчейн проектів у напрямку IoT (інтернет речей) та розвитку 5G на блокчейні по всьому світу.

  Перспективи та особливості: проект входить до ТОП-40 криптовалютних проектів із капіталізації, має сильне ком’юніті, розивається у популярній сфері та активно «набирає обертів» останні роки.

  Kucoin Token (KCS)

  KuCoin Token KCS

  Нативний токен однієї з найпопулярніших у світі криптовалютних бірж – Kucoin з дуже розвиненою екосистемою (власний блокчейн, біржа, NFT-маркетплейс, криптовалютний гаманець, тощо).

  Перспективи та особливості: токен активно використовується багатомільйонною аудиторією біржі Kucoin, що входить у ТОП-50 з капіталізації криптовалют, у проекту одне з найрозвиненіших ком’юніті.

  FTX Token (FTT)

  FTX Token FTT

  Популярний нативний токен криптобіржі FTX, яка є одним із лідерів серед професійних трейдерів та інвесторів, особливо на ринку США.

  Перспективи та особливості: зі зростанням популярності біржі буде зростання даного токена, одна з найрозвиненіших криптовалютних бірж, велика кількість користувачів біржі (активно зростає з кожним днем).

  Як знайти перспективні криптовалюти для інвестування

  Стратегія пошуку перспективних криптовалют для вкладення грошей у кожного інвестора може відрізнятися, але не варто нехтувати такими порадами:

  • Дивитися дорожні карти проектів з ТОП-100 та навіть ТОП-200 криптовалют з капіталізації (якщо в найближчі кілька років намічаються важливі релізи, є сенс під час просідання купити дану криптовалюту на майбутнє).
  • Вивчати монети, які лише додані до лістингу найбільших бірж (аналітики криптобірж вивчають кожен проект перед додаванням на біржу, дивляться на потенціал його зростання та перспективи розвитку).
  • Стежити за трендами на ринку криптовалют (наприклад: під час тренду Move-to-Earn активно зростала вартість токенів STEPN (GMT) та подібних до нього проектів).
  • Вивчати, які криптовалюти набирають популярності у пошуку (Google Trends) та у соціальних мережах (Twitter, YouTube, Reddit, тощо), можливо серед них є недооцінені криптовалюти.
  • Вивчати наймолодші криптовалюти з невеликою капіталізацією та низькою ціною, які мають перспективи розвитку та зараз їх можна купити дешево.
  • Вивчайте дані щодо інвестиційних портфелів найбільших світових криптовалютних фондів (професійні аналітики ретельно вибирають, куди та як інвестувати гроші).

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: при довгостроковому інвестуванні в криптовалюту дуже важливою є диверсифікація інвестиційного портфеля, а також уважне вивчення кожної обраної криптовалюти, альткоїну чи токена.

  Де можна купити самі перспективні криптовалюти

  Найбільш «цікаві» у плані інвестування крипто монети та токени швидко потрапляють у лістинг найбільших криптобірж, тому що на них є попит серед трейдерів та інвесторів, при цьому самі біржі можуть виступати інвесторами даних блокчейн проектів на ранніх стадіях (зацікавлені у їхній популяризації).

  Щоб швидко знайти та купити найперспективніші криптовалюти, вам знадобляться аналітичні сервіси (CoinMarketCap, CoinGecko), а також вказані нижче лідери серед криптовалютних бірж:

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: перераховані криптобіржі працюють багато років поспіль, є лідерами ринку, пройшли безліч незалежних аудитів, тому цілком надійні не тільки для покупки, але й для зберігання купленої криптовалюти (на біржах можна відправити криптовалюту на депозити або стейкінг, щоб додатковов заробляти).

  Якщо у Вас немає облікового запису на вказаних біржах, читаємо, як отримати максимальні бонуси та знижки на торгові комісії за реєстрацію в огляді – криптовалютні біржі з бонусами.

  Висновок щодо огляду

  Думки більшості великих інвесторів та експертів постійно розходяться у питанні, які криптовалюти найперспективніші, адже для кожного важливий не лише заробіток на них у майбутньому, а й розвиток блокчейн індустрії, завдяки якому можна отримувати прибуток і надалі.

  Перспективна «крипта» для довгострокових інвесторів можливо ще навіть не з’явилася на ринку, перебуває на стадії простої ідеї або початкової розробки, тому важливо стежити за ринком криптовалют постійно, поглиблювати свої знання щодо нього та навички професійного аналізу.

  А яка криптовалюта – найбільш перспективна на Вашу думку та буде активно зростати у найближчі роки? Залишаємо свої відгуки нижче під цим оглядом.

  Попередження про ризики: криптовалюта є дуже волатильним фінансовим активом, тому необхідно заздалегідь самостійно оцінювати всі ризики перед початком інвестування та торгівлі криптовалютними активами.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок