Перейти до вмісту

Біржа Nominex (Номінекс) – реєстрація, огляд офіційного сайту та відгуки користувачів біржі

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 14.03.2022

  Nominex io біржа

  У цьому огляді детально вивчимо криптовалютну біржу Nominex (працює з 2019 року). Розглянемо, чи можна довіряти цій кріптобіржі, як єю користуватися (створити акаунт, поповнювати рахунок і виводити кошти, торгувати і заробляти на криптовалюті), а також дізнаємося всі переваги і недоліки біржі, і які є відгуки про біржу Nominex від реальних користувачів даної торгової площадки.

  Що таке – Nominex? Огляд кріптобіржі

  Nominex (Номінекс, офіційний сайт https://nominex.io) – це біржа для торгівлі криптовалютою без обов’язкової процедури KYC (верифікації особистості), на якій можна заробляти не тільки на торгівлі криптовалютою, але і на фармінгу внутрішнього DeFi токена NMX, прибутковість якого перевищує 100%. Біржею управляє компанія Nominex Limited, зареєстрована на Сейшельських островах.

  Для торгів на біржі Nominex доступна така криптовалюта: Bitcoin (BTC), Tether (USDT), Ethereum (ETH), OmiseGO (OMG), Basic Attention Token (BAT), Litecoin (LTC), Monero (XMR), Bitcoin Cash (BCH), Dash (DASH), ZCash ( ZEC), Ripple (XRP), ChainLink Token (LINK), 0x (ZRX), BiLira (TRYBAave (LEND), Dogecoin (DOGE), UMA (UMA), Maker (MKR), Cosmos (ATOM), Ambrosus (AMB), Tron (TRX), TrueFeedBack (TFB), Band Protocol (BAND), Compound (COMP), ), StormX (STMX), Streamity (STM), Revain (REV), Synthetix Network Token (SNX), yearn finance (YFI ), Uniswap (UNI), USD Coin (USDC), Biswap (BSW).

  Серед переваг біржі Номінекс можна виділити: зручний і швидкий в роботі сайт біржі, якісна підтримка користувачів і активний розвиток біржі, наявність на сайті біржі якісного навчального розділу (відмінний вибір для новачків в криптовалюті), можливість користуватися біржею без обов’язкової верифікації особистості, а також унікальна система прибуткового фармінга токена біржі NMX і наявність багаторівневої партнерської програми.

  Реєстрація на біржі Nominex

  Зареєструватися на біржі Nominex може кожен бажаючий всього за кілька хвилин, для цього буде потрібно:

  • Перейти на офіційний сайт біржі: https://nominex.io
  • У меню зверху вибрати «Почати» («Начать» на русском).
  • Заповнити реєстраційну форму (Email, пароль) і натиснути кнопку «Створити обліковий запис». В полі реферальний код (Referral ID) вказуємо: 72247 (участь в сильній команді може приносити хороші бонуси в подальшому).

  Реєстрація на біржі Nominex

  • Відкрити свою електронну поштову скриньку (вказаний при реєстрації), знайти лист від Nominex і перейти в ньому по посиланню (підтвердження Email).

  На цьому реєстрація на біржі Номінекс завершена, можна увійти в особистий кабінет біржі і ознайомитися зі внутрішнім інтерфейсом біржі.

  Корисна порада від Probitcoin.com.ua: після першого ж входу в особистий кабінет Nominex рекомендується перейти в налаштування акаунта і підключити 2FA захист через Google Authenticator для надійного захисту облікового запису від злому.

  На поточний момент створити акаунт на біржі не можуть користувачі з наступних країн: Бермудські острови, Конго – Кіншаса, Куба, Пуерто-Ріко, Американське Самоа, Сейшельські Острови, Зовнішні малі острови (США), Гуам, Ірак, Іран, КНДР, Північні Маріанські о-ва, Сполучені Штати, Судан, Південний Судан, Сирія, Віргінські острови (США), Зімбабве, АР Крим.

  Чи потрібна верифікація акаунта на біржі?

  Верифікація (ідентифікація) особистості на біржі Nominex – НЕ обов’язкова процедура. Досить пройти швидку реєстрацію та можна повноцінно користуватися всіма перевагами цієї біржі.

  Проходження верифікації дає більш високий ліміт на зняття коштів з акаунта за добу (стандартний ліміт до верифікації 3 BTC на добу, що більш, ніж достатньо для більшості користувачів), а також з’являється кілька додатковий способів поповнення балансу і виведення коштів (без них також можна обійтися).

  Верифікація аккаунта на біржі Номінекс має 2 етапи (Level1 та Level2), опис рівнів верифікації представлено нижче на скріншоті:

  Рівні верифікації Nominex

  Як користуватися біржею Nominex

  Як поповнити рахунок на біржі

  Для поповнення балансу на біржі Nominex необхідно:

  • В особистому кабінеті біржі в меню вибрати «Гаманці» – «Основний аккаунт».
  • У таблиці зі списком всіх доступних криптовалют на біржі вибрати потрібну і натиснути навпроти неї на кнопку «Поповнити».

  Поповнення рахунку Nominex

  • Копіюємо вказаний гаманець і робимо на нього переказ (в прикладі: Bitcoin). При здійсненні переказу враховуємо мінімальну суму поповнення, яка вказується внизу даної сторінки (для кожної криптовалюти індивідуальна).

  Після здійснення переказу і його підтвердження кошти відразу надходять на баланс біржі. Для верифікованих користувачів на Номінекс можливе поповнення балансу з банківської карти в багатьох валютах (вибираємо в меню «Купити крипту»). Купівля проходить через платіжні шлюзи партнерів біржі Mercuryo та Koinal.

  Торгівля криптовалютою на біржі

  Торгівля криптовалютою на Nominex

  Торгувати криптовалютою на Nominex буде зручно, як новачкам в сфері трейдингу, так і досвідченим трейдерам, так як торгова платформа біржі досить «спритна» в роботі і має багато корисних функцій (графік і індикатори від TradingView).

  Щоб перейти до торгівлі, потрібно в особистому кабінеті біржі Номінекс вибрати в меню «Торгівля і заробіток» – «Біржа».

  При вході в угоду можна виставити один з доступних видів ордерів:

  • Ліміт.
  • Стоп-ліміт.
  • Масштабований ордер.

  Порада від Probitcoin.com.ua: при початку торгівлі на Nominex рекомендується купити токени біржі NMX і в налаштуваннях облікового запису виставити оплату торгової комісії цими токенами, щоб отримати знижку 50% на комісії біржі.

  Демо-торгівля і демо-турніри Номінекс

  Демо торгівля на Nominex

  Кожен користувач біржі Nominex після реєстрації може в особистому кабінеті біржі перемикатися з основного аккаунта на демо-акаунт, щоб торгувати без ризику.

  Подивитися баланс свого демо-аккаунта можна в розділі меню «Гаманці» – «Демо-аккаунт». При реєстрації всім дається 10 000 USDT на демо-рахунок.

  Для торгівлі з демо-рахунку в розділі «Біржа» праворуч необхідно перемикатися з режиму «Основний аккаунт» на «Демо-аккаунт».

  Для участі в турнірі досить перейти в розділ «Торгівля і заробіток» – «Турніри» (або вибрати в меню значок кубка) і вибрати потрібний турнір (натиснути навпроти нього «Брати участь зараз»).

  Перейти в Nominex

  Комісії та ліміти біржі

  Торгова комісія на біржі Nominex = 0,1% / 0,1% (Maker / Taker).

  При використанні токена біржі NMX для оплати комісії можна отримати знижку 50%, а при наявності великої кількості токенов NMX на балансі, а також при великому торговому обороті за місяць комісії за торги можна знизити до 0,01% / 0,02%.

  Ліміти на висновок криптовалюта без верифікації = 3 BTC в день (еквівалент в інших криптовалюта).

  Як вивести кошти з біржі

  Вивід криптовалюти з біржі проходить в такій послідовності:

  • В особистому кабінеті відкриваємо в меню «Гаманці» – «Основний аккаунт».
  • У таблиці з біржевим балансом вибираємо потрібну криптовалюту і біля неї «Вивести».

  Вивід коштів з Nominex

  • Вводимо гаманець одержувача і вказуємо суму виведення, після чого натискаємо кнопку «Вивести» і підтверджуємо операцію.
  • Після обробки операції оператором біржі і підтвердження мережі, кошти надходять на зазначений гаманець (в прикладі виводимо Ethereum).

  Як і при поповненні балансу, верифіковані користувачі можуть безпосередньо виводити кошти на банківські карти через сторонні платіжні шлюзи, підключені до біржі (розділ «Купити крипту» – «Продаж»).

  Реферальна програма біржі Nominex

  Реферальна програма Nominex

  Реферальная або партнерська програма біржі Nominex можна назвати найбільш просунутою серед усіх кріптобірж, так як партнери біржі можуть одночасно отримувати такі бонуси:

  • Бонус за особисту рекомендацію (від 5% до 10% від торгових комісій рефералів).
  • Командний бонус (від 5% до 10% від меншого сумарного обсягу витрат однієї з команд).
  • Лідерський бонус (10% від кожного командного бонусу). Бонус за досягнення (бонуси за досягнення партнерських рангів).

  Завдяки такій структурі партнерської програми, активні партнери Номінекс можуть практично пасивно отримувати високий дохід на біржі.

  Токен біржі Nominex Token (NMX)

  Nominex Token (NMX) – децентралізований внутрішній токент біржі Nominex. Завдяки високому попиту серед користувачів біржі, токен активно зростає в ціні (підходить для довгострокових інвестицій), їм можна оплачувати комісії на біржі (знижка 50% на комісії), а також можна заробляти на стейкінге NMX DeFi з 4 стейкінг пулів.

  На стейкінгі NMX можна заробляти в декількох напрямках:

  • Персональний стейкінг + додаткові винагороди за тривалість стейкінга.
  • Підвищений дохід з прямих рефералів на біржі.
  • Командний стейкінг NMX.

  Порада від Probitcoin.com.ua: рекомендуємо уважно вивчити розділ «DeFi NMX» на офіційному сайті біржі Номінекс, щоб повністю розібратися в принципі його роботи і як на ньому можна заробити.

  Служба підтримки біржі Номінекс

  Зверніться до нас біржі Nominex можна через чат прямо в особистому кабінеті біржі (в правому нижньому кутку клікнути по плаваючому кружечку із позначкою повідомлення).

  Оператори відповідають через чат досить швидко і можна відразу вирішити виниклі питання при роботі з біржею.

  Також на офіційному сайті Nominex є посилання на акаунти біржі в соціальних мережах (альтернативний спосіб зв’язку, наприклад – через телеграм чат біржі).

  Переваги та недоліки біржі Nominex

  Переваги

  • Якісний сучасний і зручний в роботі сайт біржі і торговий інтерфейс, підійде новачкам і досвідченим трейдерам.
  • Ніякої обов’язкової верифікації аккаунта.
  • На біржі є бонуси новим користувачам (за перший депозит і початок торгівлі на біржі).
  • Для додаткового заробітку на біржі є стейкінг TRX і фарминг внутрішнього токена NMX.
  • Поповнювати рахунок і виводити кошти з балансу на біржі можна не тільки криптовалютою, але і з банківських карт (Visa та Mastercard).
  • Низькі торгові комісії (на порядок нижче багатьох конкурентів). На біржі є демо-рахунок для торгівлі без ризику + можливість брати участь в турнірах і вигравати реальні гроші за перемогу на демо-торгівлі.
  • На біржі щодня проводять турніри з цінними призами (на реальному і демо рахунку).
  • Є офіційний мобільний додаток під iOS.
  • Якісне API і торгові ордера для максимально ефективного трейдингу.
  • На Nominex сама незвичайна і вигідна багаторівнева партнерська програма (вигідніше багатьох кріптобірж).

  Недоліки

  • Біржа зареєстрована в офшорній зоні (на Сейшелах).
  • Немає перекладу сайту на українську.
  • Немає введення і виведення фіатних валют через платіжні системи (AdvCash, Payeer, QIWI і т.д.).

  Перейти в Nominex

  Фінальний висновок та відгуки про Nominex.io (Номінекс іо)

  Після первинного ознайомлення і тестування біржі Nominex можна зробити висновок, що у біржі є досить високі шанси для активного розвитку, так як засновники біржі зі Східної Европи і в першу чергу орієнтуються на країни Східної Європи (Україна, Білорусь, Росія, Казахстан і т.д.). За рахунок зручного і зрозумілого в роботі сайту, а також наявності унікальної партнерської програми, біржа може активно наростити аудиторію постійних користувачів досить швидко, якщо у неї не буде проблем в роботі і вона буде також активно розвиватися.

  На поточний момент, у біржі досить хороша репутація (судячи з відгуків про Nominex на TrustPilot і тематичних форумах, і сайтах).

  Якщо у Вас залишилися питання по даній біржі, а також є реальний досвід її використання, залишаємо свої відгуки про Nominex.io в коментарях під цим оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “Біржа Nominex (Номінекс) – реєстрація, огляд офіційного сайту та відгуки користувачів біржі”

  1. Заробляю на номінекс в стейкінгу з квітня, вкладав не багато, лише 200 доларів, але є декілька рефералів, з якими мій заробіток значно перевищує мої перші сподівання!

   Виводив всього один раз, проблем не було, але намагаюсь всі NMX на реінвест відправляти, щоб через рік заробити набагато більше. Сподіваюсь проблем с біржею не буде, всім шалених іксів!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок