Перейти до вмісту

Анонімні біржі криптовалют без верифікації (без KYC та AML перевірки)

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 13.06.2022

  Криптобіржі без верифікації

  Криптовалютні біржі вимагають надання документів та проходження верифікації? Немає можливості спокійно та анонімно торгувати криптовалютою? Тоді підготовлений у цьому огляді рейтинг кращих анонімних бірж криптовалют буде дуже корисним для Вас і Ви зможете вибрати для себе найкращу криптобіржу, без обов’язкової верифікації (без KYC та AML).

  Криптовалютні біржі спочатку створювалися як альтернатива звичайним форекс брокерам (біржам з торгівлі валютою та акціями компаній) та давали свободу вибору своїм клієнтам (відсутність лімітів, повна анонімність), але з кожним роком більшість бірж перейшли «під крило» фінансових регуляторів та стали масово вводити різні обмеження, вимагати документи для підтвердження особистості кожного користувача та навіть приклади документів, що доводять походження коштів на рахунку клієнта.

  Все ж таки знайти біржі без проходження KYC процедури (без обов’язкової верифікації особистості та надання документів) поки що можна і щоб не витрачати час на довгий пошук та аналіз роботи всіх бірж для торгівлі криптовалютами, нижче підготовлений готовий рейтинг криптобірж, в яких немає обов’язкової верифікації особи та можна торгувати анонімно.

  ТОП-10 з рейтингу: “Криптобіржі без верифікації”

  • Kucoin (огляд KuCoin). Обов’язкової верифікації немає, обмеження на виведення коштів без верифікації становить 2 BTC на місяць (або еквівалент в інший криптовалюті).
  • Huobi Global (огляд Huobi Global). Можна зареєструватися на біржі та торгувати без верифікації (одна з найбільших криптовалютних бірж), при цьому ліміт буде 1 500 USD на вивід на день.
  • Gate.io (огляд Gate.io) – одна з найбільших світових бірж для торгівлі криптовалютою без обов’язкової процедури KYC. Без верифікації особистого облікового запису ліміт на вивід становить 100 000 USD (еквівалент у криптовалюті).
  • WhiteBIT (огляд WhiteBIT) – якісна криптовалютна біржа (сайт та додаток працюють українською мовою), якою можна користуватися без верифікації облікового запису (не буде доступу до операцій з фіатом та буде ліміт на виведення 2 BTC).
  • Nominex (огляд Nominex) – нова якісна криптобіржа (без KYC верифікації) для торгівлі криптовалютою.
  • Kuna (огляд Kuna). Обов’язкової верифікації облікового запису немає, обмеження без верифікації = до 30 000 грн.
  • Probit Exchange. Торгівля криптовалютою без обов’язкової верифікації акаунта (обмеження на виведення коштів 5 000 доларів на добу), для роботи з фіатними грошима та для отримання доступу до деяких додаткових функцій потрібно пройти KYC перевірку.
  • Біржа Payeer Crypto Exchange (огляд Payeer Exchange). Біржа криптовалют у електронному гаманці Payeer – доступний спосіб купівлі та продажу популярних криптовалют без верифікації. Біржа доступна кожному зареєстрованому користувачеві. Без верифікації гаманця обмеження виведення 999 USD на день.
  • ExchangeAssets. Для використання криптобіржі не потрібно вказувати персональні дані та завантажувати документи, достатньо пройти швидку реєстрацію облікового запису та приступити до торгівлі криптовалютою.
  • Prime XBT. Немає обов’язкової верифікації та обмежень на виведення коштів зі свого рахунку на біржі.
  • Yobit. Немає обов’язкової верифікації облікових записів та обмежень на виведення коштів.
  • AscendEX. Немає обов’язкової верифікації, обмеження виведення 2 BTC на добу (або еквівалент в інших криптовалютах).

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: на деяких з вказаних криптобірж можна торгувати криптовалютою не тільки на спот платформі (є маржа, ф’ючерси).

  Огляди криптовалютних бірж без верифікації (без KYC)

  Kucoin

  KuCoin

  Kucoin – одна з найбільших та найвідоміших світових криптовалютних бірж, яку активно використовують трейдери по всьому світу багато років поспіль.

  Переваги: багатофункціональна торгова платформа, зручна та надійна у роботі криптобіржа, немає обов’язкової верифікації (без верифікації ліміт на виведення 2 BTC на місяць).

  Недоліки: сайт не перекладено на українську мову.

  Офіційний сайт: https://www.kucoin.com

  Huobi Global

  Huobi Global

  Huobi – одна з найбільших міжнародних кріптобірж без верифікації. Торгувати та виводити криптовалюту можна без верифікації (практично без обмежень) відразу після реєстрації облікового запису.

  Переваги: великий вибір активів для торгів, безліч інструментів для торгів та заробітку, надійна репутація.

  Недоліки: може бути складною для новачків.

  Офіційний сайт: https://www.huobi.com

  Gate.io

  Gate io

  Gate.io – надійна криптовалютна біржа, досить популярна у багатьох країнах, на якій можлива торгівля криптовалютними активами без верифікації особистого акаунту.

  Переваги: надійна репутація біржі (займає перші місця світових рейтингів), великий вибір торгівельних пар та можливостей для трейдерів, висока ліквідність, є копітрейдинг.

  Недоліки: без KYC частина функцій біржі обмежена (не можна поповнити баланс біржі банківською карткою, тощо).

  Офіційний сайт: https://www.gate.io

  WhiteBIT

  Whitebit

  WhiteBIT – надійна криптобіржа з Європи (є засновники з України), яка швидко набирає популярності серед трейдерів через якісний сервіс та зручну в роботі торгову платформу.

  Переваги: надійна криптобіржа із зручним сайтом та мобільним додатком, високі ліміти для анонімних акаунтів, якісна підтримка користувачів.

  Недоліки: на деяких торгових парах можуть бути невеликі обсяги торгівлі.

  Офіційний сайт: https://whitebit.com

  Nominex

  Nominex

  Nominex – нова біржа, що швидко набирає популярності на ринку Східної Європи, активно розвивається та дає можливість користуватися без верифікації особистості, надання особистих даних та документів.

  Переваги: ​​зручна сучасна криптовалютна біржа (для новачків та досвідчених трейдерів), унікальна прибуткова партнерська програма, можна пасивно заробляти на токенах біржі NMX.

  Недоліки: немає поповнення рахунку та виведення грошей у фіатних валютах.

  Офіційний сайт: https://nominex.io

  Kuna

  Kuna

  Kuna – досить популярна українська крипто біржа з багатим функціоналом та приємним у роботі інтерфейсом. На біржі можна купувати та продавати криптовалюту за гривню та долари.

  Переваги: сайт перекладено українською мовою, є підтримка фіату, немає обов’язкової верифікації, ліміт на виведення без верифікації до 30 000 гривень.

  Недоліки: працює офіційно (будь-якої миті верифікації може стати обов’язковою для кожного користувача).

  Офіційний сайт: https://kuna.io

  Probit Exchange

  Probit Global

  Probit Exchange – надійна корейська криптобіржа, де можна анонімно торгувати криптовалютой без необхідності проходити верифікацію особи (ліміти без верифікації 5 000 USDT на день).

  Переваги: великий вибір торгових пар, є внутрішній токен біржі, регулярно проходять роздачі та акційні розпродажі криптовалюти за заниженою ціною, безліч можливостей для додаткового отримання доходу від криптовалютних активів.

  Недоліки: обмежена робота з фіатними грошима у багатьох країнах.

  Офіційний сайт: https://www.probit.com

  Payeer Exchange

  Payeer Crypto Exchange

  Payeer – один з найпопулярніших та найнадійніших електронних гаманців, у якому також можна зберігати, купувати та продавати криптовалюти на внутрішній криптовалютній біржі Payeer Exchange.

  Переваги: один із найпопулярніших електронних гаманців в Україні, надійний та безпечний у роботі, створити гаманець та торгувати на внутрішній біржі можна анонімно.

  Недоліки: насамперед це електронний гаманець, а не біржа, але купувати через нього можна такі криптовалюти, як: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Tether USDT, Tron (TRX), тощо.

  Офіційний сайт: https://payeer.com

  ExchangeAssets

  ExchangeAssets

  ExchangeAssets – проста у роботі криптовалютна торгова платформа, що підтримує багато криптовалют, а також надає можливість заробітку на арбітражі криптовалют, виконанні різних оплачуваних завдань на сайті біржі.

  Переваги: проста та зрозуміла в роботі торгова платформа, немає обмежень для використання без ідентифікації особистості трейдера, якісна підтримка та постійний розвиток.

  Недоліки: не підтримує фіатні валюти, невеликий обсяг торгів у багатьох парах.

  Офіційний сайт: https://exchange-assets.com

  Prime XBT

  PrimeXBT

  Prime XBT – криптовалютна біржа для маржинальної торгівлі (з кредитним плечем), що швидко набирає популярності. Зроблено для професійних трейдерів, які бажають комфортно торгувати криптовалютою на надійній біржі.

  Переваги: зручна в роботі багатофункціональна біржа, можлива торгівля з плечем до 1:100, немає верифікації та обмежень на виведення власних коштів.

  Недоліки: невеликий вибір торгових пар.

  Офіційний сайт: https://primexbt.com

  Yobit

  Yobit

  Yobit – одна з найстаріших і найпопулярніших у користувачів аноніминих криптовалютних бірж.

  Переваги: проста у роботі біржа, без обов’язкової верифікації акаунту та обмежень на виведення активів.

  Недоліки: неоднозначна репутація за довгі роки роботи.

  Офіційний сайт: https://yobit.net

  AscendEX

  AscendEX

  AscendEX (раніше називалася BitMax) – мало відома в Україні, але вже досить популярна криптовалютна біржа серед зарубіжних трейдерів.

  Переваги: зручна в роботі криптобіржа, немає обов’язкової верифікації, високий ліміт на виведення без KYC до 2 BTC на добу.

  Недоліки: погано переведений офіційний сайт, невеликий вибір торгових пар.

  Офіційний сайт: https://ascendex.com

  Яку кріптобіржу без верифікації краще вибрати?

  Вибір криптовалютної біржі для торгівлі кожен має зробити самостійно, ґрунтуючись на багатьох факторах:

  • Зручність торгівлі, поповнення рахунку та виведення коштів.
  • Вибір торгових пар та криптовалют на біржі.
  • Наявність українськомовної версії сайту (багато бірж не мають версії сайту українською мовою).
  • Чи є торгівля із кредитним плечем та доступ до ф’ючерсів.

  Отже, кожен повинен уважно вивчити вказаний в огляді рейтинг анонімних бірж, випробувати кожну та вибрати найбільш комфортну для себе.

  Щоб легше було вибрати біржу, можна розділити загальний рейтинг за видами торгових можливостей на цих біржах:

  • Для спот торгівлі криптовалютою (у парах з BTC, ETH, USDT, USDC, тощо): усі зазначені в огляді біржі.
  • Для торгівлі в парах з фіатом (доларом, гривнею, тощо): KuCoin, Kuna, Huobi, Yobit, Payeer Exchange.
  • Для торгівлі із кредитним плечем та крипто ф’ючерсами: KuCoin, Prime XBT, Gate, Huobi.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: на анонімних біржах не рекомендується зберігати великі суми криптовалют або фіату, а також потрібно не забувати про диверсифікацію, щоб на одній біржі не зберігалися всі кошти (торгувати можна одночасно на декількох біржах, при цьому кошти розділити в рівних частках між цими біржами, щоби істотно знизити ризики втрати цих коштів).

  Читаємо також про: кращі біржі криптовалют в Україні.

  Переваги та недоліки анонімних бірж криптовалют

  Переваги

  • Щоб почати торгувати, достатньо пройти швидку реєстрацію на офіційному сайті біржі, використовуючи лише E-mail.
  • Можна без проблем створювати декілька акаунтів на кожній біржі та розділяти свої кошти між ними (щоб знизити ризики втрати коштів на одному акаунті, у разі його зламування хакерами, тощо).
  • Не потрібно переживати, що Ваші дані або копії документів можуть потрапити до рук зловмисників (звичайні великі біржі також зламують і хакери отримують повну інформацію з баз всіх клієнтів і доступ з копіями їх документів, які надалі можуть бути використані в шахрайських цілях).

  Недоліки

  • Невисокі ліміти на виведення коштів (трейдерам з великими оборотами складно заводити та виводити великі суми особистих коштів, але можна створювати декілька акаунтів на кожній з бірж).
  • У деяких бірж не відомо, хто є власником. Немає 100% гарантії збереження коштів трейдерів (при банкрутстві або злому біржі ніхто не поверне ваші гроші).
  • Немає гарантії, що будь-якої миті в майбутньому не буде введена обов’язкова верифікація акаунтів усіх нових та старих користувачів на біржі.
  • Багато бірж не працює з фіатом.

  Відповіді на поширені запитання (FAQ)

  • Що таке криптобіржа без верифікації? Криптобіржа без верифікації – це біржа для торгівлі криптовалютою (купівлі та продажу), на якій достатньо зареєструватися перед її використанням та не потрібно проходити верифікацію особи (вказувати особисті дані та завантажувати документи на перевірку).
  • Де купити Біткоїн без верифікації? Біткоїн та інші криптовалюти можна купувати на аномніних криптовалютних біржах без верифікації, а також через анонімні обмінники криптовалют та різні P2P-платформи.
  • Чи безпечно використовувати анонімні біржі криптовалют? Вказані вище у списку криптобіржі – більш надійні (були відібрані та протестовані власноруч, при цьому працюють щонайменше 2 роки, про них можна знайти багато позитивних відгуків реальних користувачів по всьому світу).

  Висновок щодо огляду та відгуки про біржі криптовалют без верифікації

  Знайти якісні анонімні біржі криптовалют з кожним роком стає все складніше, оскільки практично в кожній країні ускладнюють закони, що стосуються криптовалютних активів, а також багато бірж починають дотримуватися п’ятої директиви Євросоюзу щодо боротьби з відмиванням грошей (AMLD5).

  З огляду на зазначені причини перелік Біткоїн бірж без верифікації особи постійно скорочується, але такі торгівельні платформи все ще є, бо вони дуже популярні серед багатьох користувачів.

  Сподіваємося, що цей рейтинг криптобірж без обов’язкової верифікації облікового запису та надання будь-яких документів, допоможе Вам вибрати для себе найбільш зручну та надійну анонімну криптовалютну біржу.

  Свої корисні поради, запитання та відгуки, яку вибрати біржу криптовалют без верифікації для безпечної торгівлі цифровими активами, залишаємо в нижче під цим оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “Анонімні біржі криптовалют без верифікації (без KYC та AML перевірки)”

  1. Дуже корисний огляд, в першу чергу для новачків (я про себе).
   Багато незнайомих бірж, знаю тільки нашу Вайтбіт, якісна біржа з українськими коріннями.

   Погано, що без кус з картки не поповнити баланс, тільки криптою, новачку як раз і потрібно купити крипту за гривні)))

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок