Перейти до вмісту

Ethereum – найпопулярніша криптовалюта в Сінгапурі (дослідження)

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 17.08.2021

  Ethereum Сінгапур

  За даними дослідження кріптовалютної біржі Gemini, платформи Seedly і сайту CoinMarketCap, криптовалюта стала популярним інвестиційним активом в Сінгапурі, і найчастіше сінгапурці купують Ethereum (ETH).

  Дослідники опитали 4 348 жителів Сінгапуру у віці від 18 до 65 років. Опитування проходило в період з 29 червня по 9 липня 2021 року і виявилося, що 67% людей, що інвестують в різні продукти, володіють криптовалюта. Причому дві третини цих інвесторів визнали, що пандемія коронавируса підштовхнула їх до покупки цифрових активів.

  Найчастіше криптовалюту купують на довгий термін – 81% респондентів погодилися з цим твердженням. 58% опитаних розповіли, що іноді роблять і короткострокові спекулятивні угоди, а 43% використовують криптовалюту в різних дохідних програмах. Таким чином, найчастіше, одна людина зберігає криптовалюту, але не відмовляється і від короткострокових угод на частину капіталу.

  Дослідники склали і «усереднений портрет інвестора у криптовалюту». Типовий власник цифрових активів – це 29-річний чоловік з річним доходом в $ 38 300. При цьому лише близько 20% інвесторів в криптовалюту старше 35 років. Приблизно такий же відсоток жінок серед інвесторів.

  Найбільш популярним кріптоактівом серед сінгапурців виявився Ethereum (ETH) – він є в портфелі 78% інвесторів. Також популярні Bitcoin (BTC) (69%) і Cardano (ADA) (40%). Цікаво, що жінки більше тяжіють до монетам Ripple (XRP) і Polkadot (DOT), а у чоловіків частіше зустрічаються накопичення в USDT.

  Серед тих, хто не володіє криптовалюта, 34% опитаних планують придбати цифрові активи протягом року. Найчастіше цураються віртуальних валют в зв’язку з браком знань. Також від інвестицій відмовляються через надмірної волатильності ринку, ризикованості активів і нестачі регуляторного нагляду.

  «Криптовалюта швидко стають визнаним інвестиційним активом, ми бачимо все підсилюється попит на знання про такі інвестиції. При цьому інтерес проявляють не тільки молоді інвестори, але і люди старшого покоління», – зазначив співзасновник і генеральний директор Seedly Кеннет Лу (Kenneth Lou).

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок