Перейти до вмісту

Binance Pay – що це таке та як користуватися, відгуки про безконтактні платежі у криптовалюті від Binance

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 01.06.2022

  Бінанс Пей

  Безконтактні платежі у криптовалюті – нова реальність завдяки платіжній системі Binance Pay. У цьому огляді дізнаємось, що таке – Binance Pay та як користуватися платіжною системою (створити акаунт, проводити платежі та робити перекази в криптовалюті, приймати криптоплатежі на свій рахунок), дізнаємося про всі переваги та можливості сервісу, а також відгуки про Binance Pay від користувачів з України та багатьох інших країн.

  Що таке – Binance Pay? Огляд платіжної системи

  Binance Pay (Бінанс Пей, офіційний сайт https://pay.binance.com/uk-UA) – це сучасний платіжний сервіс від криптобіржі Binance для проведення безпечних безконтактних платежів та міжнародних переказів у криптовалюті.

  Binance Pay є криптовалютним аналогом таких відомих безконтактних платіжних систем для оплати по технології NFC, як Google Pay, Apple Pay, Samsung Pay.

  Платіжна система Binance Pay підтримує більше 40 різних криптовалют, серед яких найбільш популярні: Cardano (ADA), Dogecoin (DOGE), Polkadot (DOT), Cosmos (ATOM), Binance Coin (BNB), Litecoin (LTC), Bitcoin (BTC), BUSD, Tron ( TRX), EGLD, EOS (EOS), Ethereum (ETH), MATIC, Fantom (FTM), Tether (USDT).

  Ключовими перевагами Бінанс Пей є: перекази та оплата без комісії, миттєві платежі, можливість платити безконтактно (онлайн та офлайн із телефону з NFC модулем), надійний сервіс від найбільшої криптобіржі у світі.

  Де приймають оплату криптовалютою через Binance Pay в Україні та світі

  Де приймають Binance Pay

  Список сайтів, магазинів та різних сервісів, які підключені до Binance Pay та приймають оплату в криптовалюті постійно розширюється, вже доступні: YummyRides, Lost Relics, Uminers, Smile Shop, CryptoMate, Rewards Bunny, RoyalPass, ByteTopUp, CoinGate, Exeno, Komilfo, Farvater Travel, Amil, Uquid, Bitrefill та інші.

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: оплатити через Binance Pay в Україні можна тури на Farvater Travel, товари в інтернет-магазинах Komilfo, AmoreShop, в мережі магазинів “Фокстрот”.

  Як користуватися Binance Pay

  Як створити обліковий запис

  Реєстрації в Binance Pay, як такої немає, достатньо в особистому кабінеті біржі Binance перейти до розділу «Binance Pay», натиснути кнопку «Надіслати» та прийняти правила використання даного сервісу (у Вас вже повинен бути створений акаунт на біржі та пройдена верифікація особистості, щоб використовувати Binance Pay).

  На офіційному сайті Binance перейти в розділ можна, обравши меню «Фінанси» – «Binance Pay».

  У мобільному додатку Binance необхідно відкрити меню, клацнувши у верхньому лівому кутку по іконці акаунту та вибрати “Pay”.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: якщо у Вас немає облікового запису на криптобіржі Binance, ви можете швидко його створити, використовуючи цей реферальний ID Binance при реєстрації, щоб отримати бонус до 50 USDT за створення облікового запису та максимальну знижку на торгові комісії біржі назавжди!

  Як платити через Binance Pay

  Оплата покупок через Binance Pay

  Оплата через Binance Pay відбувається у декілька кліків, для цього:

  • Відкриваємо додаток Binance.
  • У верхньому меню додатку вибираємо значок сканера.
  • Скануємо QR-код для оплати.

  Оплата по QR коду Binance Pay

  • Вказуємо криптовалюту, суму та підтверджуємо оплату.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: у налаштуваннях свого облікового запису Binance Pay можна встановити порядок використання криптовалюти для розрахунку (якщо платіж відрізняється від криптовалюти, в якій він проводиться або коли потрібно криптовалюти немає на балансі).

  Як зробити переказ криптовалюти за допомогою Binance Pay

  Переказ криптовалюти через Binance Pay

  Переказувати криптовалюту через Binance Pay можна по всьому світу іншим користувачам біржі Binance за лічені хвилини, для цього необхідно:

  • Відкрити додаток Binance на телефоні.
  • В меню переходимо до розділу «Pay».
  • Вибираємо «Надіслати».
  • Вказуємо E-mail (номер мобільного телефону, Binance ID (UID) або Pay ID) одержувача.

  Переказ по Pay ID Binance Pay

  • Вибираємо, яку криптовалюту відправити та в якій кількості, а також з якого гаманця провести оплату («Фіат і спот» або «Поповнення»).
  • Підтверджуємо переказ.

  Додаткова порада від ProBitcoin.com.ua: для оплати та відправлення криптовалюти через Binance Pay для додаткового захисту можна встановити Pay PIN-код (для підтвердження кожної операції).

  Як прийняти платіж у криптовалюті

  Щоб отримувати платежі в криптовалюті на гаманець Binance через Binance Pay необхідно:

  • Відкрити на телефоні додаток Binance.
  • Перейти до розділу «Pay».
  • Вибрати “Отримати”.
  • Вказати спосіб отримання платежу (QR-код або Pay ID).
  • Вказати валюту та суму платежу.
  • Поділиться створеним QR-кодом.
  • Дочекатися оплати (можна перевірити в історії транзакцій у Binance Pay).

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: щоб бізнесу приймати оплату в криптовалюті та стати мерчантом Binance, достатньо заповнити просту заявку на сайті Binance Pay (розділ меню «Стати мерчантом») та дочекатися її схвалення від команди біржі Binance.

  Для швидкого доступу до Binance Pay з телефону рекомендується завантажити офіційний мобільний додаток біржі, детальніше у статті: як завантажити додаток Binance.

  Служба підтримки Binance Pay – як зв’язатися?

  Окремого відділу служби підтримки Binance Pay на біржі Binance немає, тому при виникненні питань або проблем під час використання Binance Pay необхідно писати в основну підтримку біржі.

  Написати у службу підтримки Binance можна через офіційний сайт, обравши розділ меню «Служба підтримки» – «Надіслати запит», або через мобільний додаток біржі (значок підтримки у верхньому меню програми).

  Відповіді на поширені запитання про Binance Pay

  • Хто може використати Binance Pay? Проводити безконтактні платежі та перекази у криптовалюті через Binance Pay можуть усі зареєстровані користувачі криптобіржі Binance Pay, які пройшли KYC (верифікацію облікового запису на біржі) в Україні та інших країнах.
  • Чи працює Binance Pay в Україні? Так, в Україні Binance Pay працює спільно з українським партнером SettlePay (платіжний сервіс для криптопроцесингу, прийому платежів у криптовалюті та автоматичної конвертації їх у гривні).
  • Що таке Pay ID у Binance Pay? Pay ID – це унікальний ідентифікатор кожного користувача Binance Pay. Знайти свій Pay ID можна у додатку Binance у розділі меню «Pay» (вказується зверху, приклад: Мій Pay ID: 77777777).
  • Що таке – Crypto Box у Binance Pay? Crypto Box (Крипто Бокс) у Binance Pay – це можливість створювати та отримувати подарунки у криптовалюті для своїх друзів та знайомих, у форматі добірки різних криптовалют (кількість кожної ставить творець Крипто Бокса). Після створення Crypto Box виглядає як код (набір цифр та латинських літер).
  • Скільки часу йде платіж через Binance Pay? Платежі, проведені через Binance Pay проходять миттєво, але кошти, отримані таким способом, одержувач може використовувати лише через 24 години після отримання (захист від шахрайства).

  Переваги та недоліки Binance Pay

  Переваги

  • Один з перших та найнадійніших сервісів безконтактних платежів у криптовалюті від найбільшої криптовалютної біржі у світі.
  • Платежі та перекази без комісії.
  • Миттєва обробка транзакцій.
  • Миттєвий переказ криптовалюти по всьому світу.
  • Платити за покупки та переводити кошти можна у більш ніж 40 різних криптовалютах з балансу свого акаунту на біржі.
  • Можна створювати подарункові Crypto Box з криптовалютою та дарувати їх своїм друзям, родичам та знайомим.

  Недоліки

  • Невеликий вибір мерчантів (партнерів), у яких можна здійснювати оплату (зокрема, в Україні).

  Висновок щодо огляду та відгуки про Binance Pay

  Binance Pay – це чергова інновація від крипто біржі Binance, завдяки якій міжнародні перекази у криптовалюті та оплата товарів у будь-якій точці світу за допомогою крипти стає реальністю.

  Користувачі біржі за допомогою Binance Pay можуть за лічені хвилини здійснювати оплату товарів та послуг (онлайн на сайті та офлайн у звичайних магазинах та кафе) прямо з мобільного телефону, розраховуючись криптовалютою з балансу біржі без комісії.

  Якщо у Вас вже був досвід використання Binance Pay в Україні чи за кордоном, залишаємо свої відгуки про Binance Pay (Бінанс Пей) під цим оглядом нижче.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “Binance Pay – що це таке та як користуватися, відгуки про безконтактні платежі у криптовалюті від Binance”

  1. Мережа магазинів “Фокстрот” в Україні запустила можливість оплати криптовалютою за товари через Binance Pay!

   Для розрахунку за допомогою додатку Binance Pay покупцям потрібно обрати відповідний спосіб оплати при оформленні замовлення в інтернет-магазині “Фокстрот” та підтвердити оплату в мобільному застосунку Binance.

   При оплаті в офлайн-магазинах продавець-консультант самостійно сформує QR-код для оплати за обрані товари.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок