Перейти до вмісту

Додаток Binance – огляд, як завантажити на мобільний телефон (Android, iOS) та комп’ютер (Windows, Linux)

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 05.02.2022

  Додаток Binance App

  Майже у кожної криптобіржі вже є свої додатки для зручності роботи трейдерів, не виключенням стала і криптовалютна біржа Binance. У цьому огляді ми дізнаємось, які є офіційні додатки від Binance, де і як їх можна завантажити, розглянемо їх переваги, а також звернемо увагу на відгуки про додатки Binance.

  Усі посилання на додатки Binance доступні на офіційному сайті біржі в розділі меню: «Завантаження» – «Додаткові параметри завантаження» (на англійському «Download»).

  Порада від ProBitcoin.com.ua: щоб економити при торгівлі на Binance, радимо використовувати наш реферальний ID Binance при реєстрації на біржі (дає постійну максимальну знижку на торгови комісії), також Вас зацікавить огляд та відгуки про біржу Бінанс.

  Мобільний додаток Binance

  Мобільний додаток Binance

  Через офіційний сайт біржі Binance можна завантажити та встановити додатки для мобільних телефонів на таких операційних системах:

  • Android (Андроїд).
  • iOS.

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: завантажити мобільний додаток на телефони на Android можна через Google Play або можна завантажити APK файл з офіційного сайту біржи.

  Відмінності додатків Binance Lite та Binance Professional?

  Binance Lite – режим роботи мобільних додатків Binance для новачків (мінімум складних функцій та спрощений режим обміну, покупки та продажу криптовалюти).

  Binance Professional – режим роботи додатків Binance для досвідчених трейдерів (є доступ до маржинальної торгівлі, торгівлі опціонами та ф’ючерсами).

  Кожен користувач додатків Binance може в будь-який момент переключити режим роботи додатків у розділі налаштувань на Lite або Professional за своїм бажанням.

  Додаток Binance для ПК (комп’ютера) та ноутбука

  Додаток Binance для ПК

  Завантажити додаток Binance можна також на свій комп’ютер або ноутбук, є додатки на такі операційні системи:

  • Для Windows (Віндовс).
  • Для Linux (Лінукс).

  Чи зручно використовувати додаток від біржи Binance?

  Офіційний додаток від крипто біржі Binance для багатьох користувачів на багато зручніший від офіційного сайту біржі, так як він має такі ж функції, але при цьому працює швидше і без збоїв.

  У додатках Binance доступні такі функції:

  • Купівля та продаж криптовалюти (швидкий обмін, трейдинг: спот, за маржою, ф’ючерсами).
  • Автоматична покупка криптовалют.
  • P2P торгівля криптовалютою з іншими користувачами біржі.
  • Пасивний заробіток на криптовалюті в Binance Earn (стейкинг, депозити).
  • Миттєві повідомлення про зміну вартості криптовалют.
  • Оплата онлайн та офлайн покупок у BTC та BNB.
  • Швидкий доступ до цілодобової служби підтримки біржі.
  • Торгівля NFT токенами.

  Додаток Binance – один із самих функціональних у порівнянні за додатками інших криптовалютних бірж.

  Binance Authenticator – мобільний додаток Binance для 2FA аутентифікації

  Binance Authenticator

  Binance Authenticator – це зручний аналог популярного додатка Google Authenticator, який встановлюється на мобільному телефоні та використовується для 2FA аутентифікації  при вході у ваш обліковий запис на біржі (додаток автоматично генерує цифрові паролі, які потрібно вводити при вході на біржу).

  Висновок та відгуки про додатки Binance

  Додаток Binance для ПК та мобільних телефонів дуже зручний і рекомендується для скачування усім користувачам біржі Binance (новачкам та більш досвідченим трейдерам), так як він має той самий функціонал, що й офіційний сайт біржі, але працює швидше та без збоїв.

  Чи використовуєте ви додаток біржі Binance і що думаєте про нього? Залишаємо свої відгуки про додатки Binance під цим оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок