Перейти до вмісту

Як зменшити торгову комісію на Binance?

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 19.02.2022

  Як зменшити комісію на Бінанс

  Регулярно торгуючи криптовалютою на біржі Binance багато трейдерів намагаються дізнатись, як знизити комісії на біржі, щоб економити щодня. У цьому огляді докладно розглянемо всі доступні способи, як зменшити комісії на Binance, за рахунок чого можна почати значно економити свої кошти і навіть торгувати на біржі без комісії.

  Яка торгова комісія на Binance (спот, маржа, ф’ючерси)

  Комісія на спот торгівлю на Binance

  Ставка торгової комісії на Binance залежить від багатьох факторів (на якому ринку торгуєте та якою криптовалютою, який VIP рівень акаунта і чи використовується BNB для оплати комісії, тощо), але в середньому показники комісійних зборів такі:

  • Спотова торгівля: для Maker = 0,1%; для Taker = 0.1% (на скріншоті вище вказана таблиця з комісія зі спотової торгівлі та знижками при оплаті комісії в BNB та при досягненні певного VIP рівня акаунта).
  • Торгівля ф’ючерсами USD-M: Maker = 0.018%; для Taker=0.036%.
  • Торгівля ф’ючерсами COIN-M: для Maker = 0.01%; для Taker = 0,05%.
  • Відсотки по кросу-забезпеченню = 0.024%.
  • Комісія при P2P-торгівлі: для Maker = 0.1%; для Taker = 0%.
  • Ставка комісії Binance Pool (майнінг) = 2.5%.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: актуальні комісії на поточний момент можна завжди переглянути на офіційному сайті біржі в розділі «Торгівельні комісії».

  Як зменшити комісію на Binance при торгівлі криптовалютою

  Знизити комісію на Binance можна кількома способами:

  • Пройти реєстрацію на біржі, використовуючи цей реферальний код Binance (дає знижку до 20% на торгові комісії біржі).
  • Використовувати токен біржі BNB для оплати комісії (знижка 25% на спот торгівлі та 10% знижка на торгівлю ф’ючерсами USD-M).
  • Участь у VIP програмі біржі (зниження комісії можливе до 0.02% для Maker та 0.04% для Taker). Щоб отримати VIP статус, потрібні високі торгові обороти протягом кожного місяця або необхідно утримувати велику кількість BNB на балансі).

  Порада від ProBitcoin.com.ua: всі вказані способи зниження торгової комісії можна об’єднувати (наприклад: пройти реєстрацію з вказаним реферальним кодом, використовувати BNB для оплати комісії та отримати один з VIP статусів).

  Як включити оплату комісії у BNB на Binance

  Щоб включити оплату торгової комісії у Binance Coin (BNB) на Binance необхідно:

  • Увійти до особистого кабінету на Binance.
  • У меню навести стрілочку на круглий значок чоловічка і вибрати в меню «Панель інструментів».
  • На сторінці, що відкрилася внизу в розділі «Ваш рівень торгової комісії» натискаємо по перемикачу «Використання BNB для комісій».

  Оплата комісії в BNB на Binance

  Після активації оплати комісії у BNB достатньо купити заздалегідь токени BNB на біржі, щоб вони були доступні на балансі.

  Чи можна торгувати на Binance без комісії?

  На крипто біржі Binance регулярно проходять акції на спот та ф’ючерсну торгівлю без комісії у парах до BUSD (стейблкоін біржі Binance з прив’язкою до долара США – USD).

  Також без комісії можна торгувати на Binance P2P, якщо Ви Taker (Тейкер) – розміщуєте ордери на купівлю чи продаж криптовалют.

  FAQ щодо зниження комісії на криптобіржі Binance

  • Навіщо включати оплату торгової комісії у BNB? Якщо використовувати BNB для оплати торгової комісії, то можна отримати знижку 25% на спот торгівлі та 10% знижку на торгівлю ф’ючерсами у парах USD-M.
  • Як торгувати без комісії на біржі Бінанс? Повністю прибрати комісію на біржі немає можливості (на цьому і заробляє сама біржа), але можна суттєво її знизити, використовуючи інструкцію із цієї статті).
  • Як поповнити баланс на Binance без комісії? Поповнити баланс без комісії на біржі Binance можна у криптовалюті, а також у фіаті під час проведення акцій від платіжних партнерів біржі (можна відстежувати у своєму обліковому записі на біржі або в офіційних каналах Binance у соціальних мережах).
  • Чи є комісія на Binance за конвертацію криптовалют? При OTC-торгівлі (швидкої конвертації криптовалют на Binance у розділі «Торгівля» – «Конвертація») торгової комісії немає.
  • Чи є комісія за переказ криптовалюти з одного облікового запису Binance на інший? Ні, якщо переклад відбувається між адресами облікових записів біржі Binance, то комісія не стягується (при цьому переклад відбувається миттєво).

  Висновок щодо огляду

  Отже можна зробити висновок, що існує кілька простих способів, як зменшити торгову комісію на Binance (Spot, Margin, Futures, P2P) і не переплачувати при щоденному трейдингу криптовалютою на біржі.

  Використовуючи перелічені вище поради, в деяких випадках можна торгувати навіть без комісії, якщо дотримуватися правил даної біржі та бути активним трейдером.

  А які секрети зменшення комісій на біржі Бінанс знаєте Ви? Пишемо свої відгуки та корисні поради у коментарях до огляду.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  2 коментарі до “Як зменшити торгову комісію на Binance?”

  1. Все зрозуміло без води, дякую за роз’яснення.
   Чи є бонуси для активних трейдерів на бінансі, чи якісь турніри з призами?

   1. Так, на Binance майже кожний тиждень проходят турніри на Binance Futures, також часто бувають акції та розіграші про торгівли певними криптовалютами (необхідно торгувати в період акції цими криптовалютами чи досягти певного торгового об’єму).

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок