Перейти до вмісту

TransferGo (Трансфер Го) – реєстрація, огляд та відгуки про грошові перекази в Україну

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 11.03.2022

  TransferGo грошові перекази

  Потрібно швидко та вигідно здійснювати міжнародні перекази грошей? Тоді сервіс TransferGo це те, що Вам потрібно. У цьому огляді розглянемо міжнародну систему грошових переказів TransferGo, дізнаємося її ключові особливості, як єю правильно користуватися, в тому числі, як пройти реєстрацію та отримати бонус за це, пройти верифікацію, переказувати кошти, а також розглянемо відгуки про TransferGo від реальних користувачів з України.

  Що таке – TransferGo? Огляд сервісу для переказу коштів

  TransferGo (Трансфер Го, офіційний сайт https://www.transfergo.com) – це якісний та вигідний сервіс міжнародних грошових переказів, офіційно зареєстрований в Великобританії, що успішно розвивається по всьому світу з 2012 року.

  Серед важливих переваг TransferGo можна виділити: простота та зручність роботи, вигідні грошові перекази (низькі або нульові комісії на перекази між країнами), мультивалютність (надсилати та отримувати перекази можна у різній валюті), бездоганна репутація, висока надійність та безпека роботи.

  У яких країнах працює TransferGo?

  Сервіс грошових переказів Трансфер Го представлений у десятках країн по всьому світу і географія його покриття постійно розширюється.

  Надсилати гроші через TransferGo можна з таких країн, як: Чехія, Польща, Італія, Кіпр, Латвія, Ліхтенштейн, Іспанія, Німеччина, Португалія, Бельгія, Австрія, Великобританія (Англія), Словаччина, Словенія, Угорщина, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Ісландія, Литва, Нідерланди (Голландія), Норвегія, Румунія, Сан-Марино, Франція, Люксембург, Мальта, Монако, Фінляндія, Швеція, Хорватія, Швейцарія.

  Важливо: переказати гроші з України через TransferGo на даний момент не можна (в Україні можна лише отримувати перекази з-за кордону через цей сервіс грошових переказів).

  Отримувати грошові перекази через TransferGo можна у таких країнах: Україна, Австрія, Великобританія (Англія), Угорщина, Австралія, Бельгія, Болгарія, Німеччина, Гонконг, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Кіпр, Латвія, Ліхтенштейн, Литва , Люксембург, Мальта, Мексика, Монако, Норвегія, Польща, Індія, Ізраїль, Ірландія, Нідерланди, Португалія, Румунія, Сан-Марино, США, Філіппіни, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швеція, Словаччина, Словенія, Туреччина, Швейцарія, Південна Африка, Естонія.

  Реєстрація у TransferGo

  Зареєструвати акаунт у Трансфер Го дуже просто (у прикладі проходимо реєстрацію на офіційному сайті, але також це можна зробити через додаток TransferGo з телефону):

  • Переходимо на офіційний сайт сервісу: https://www.transfergo.com.
  • У меню зверху вибираємо потрібну мову сайту (українську мову).
  • У верхньому правому кутку в меню вибираємо «Зареєструватися».
  • На сторінці реєстрації, що відкрилася, заповнюємо реєстраційну форму (не забуваємо вказати «Код запрошення»: tQpZ1i – для отримання бонусу у вигляді безкоштовного першого переказу з нульовою комісією). Рекомендуємо вибирати реєстрацію за адресою електронної пошти E-mail (також можлива реєстрація через облікові записи Google чи Facebook) та задавати унікальний складний пароль для свого облікового запису. Тип облікового запису потрібно вибрати “Особистий”.
  • Відкриваємо свою електронну поштову скриньку та знаходимо в ній лист від TransferGo, відкриваємо його та переходимо за посиланням підтвердження створення облікового запису.

  Після реєстрації можна відразу увійти до свого облікового запису та зробити свій перший переказ грошей (як це правильно зробити, можна дізнатися нижче).

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: рекомендуємо огляд про код запрошення TransferGo, завдяки якому можна переказувати гроші без комісії та під час акцій навіть отримати гроші за реєстрацію (використовуючи код з нашого огляду).

  Верифікація облікового запису

  Верифікація облікового запису в TransferGo при здійсненні першого переказу – не обов’язкова процедура, але якщо сума першого переказу буде вищою за 1015 Євро (EUR) або еквівалент в іншій валюті, то необхідно буде заздалегідь пройти верифікацію облікового запису.

  Також верифікація (підтвердження особи) стає обов’язковою при проведенні наступних грошових переказів, незалежно від суми та напрямку переказу.

  Щоб пройти верифікацію у Трансфер Го, необхідно виконати такі дії:

  • Входимо до особистого кабінету на офіційному сайті TransferGo.
  • Переходимо в налаштування облікового запису та заповнюємо дані про себе: прізвище та ім’я (латиницею, як у закордонному паспорті), національність, дата народження, номер мобільного телефону та адресу проживання (країна, місто, індекс та адреса).
  • Переходимо до верифікації: у меню вибираємо “Підтвердження” (“Особистість” – “Підтвердити”).
  • Завантажуємо фото або відскановані кольорові копії документів, що підтверджують особу (закордонний паспорт або міжнародне посвідчення водія) та адресу проживання (виписка з банку, не старше 3 місяців).

  Важлива примітка від ProBitcoin.com.ua: верифікація адреси проживання буде потрібна, якщо сума одного або кількох переказів за останні 3 місяці перевищує 3950 євро. Також можуть бути потрібні докази походження коштів, якщо сума однієї транзакції перевищує 7330 євро або сума декількох транзакцій в акаунті перевищує 14670 євро. З цього приводу краще заздалегідь дізнатись у менеджерів TransferGo, написавши листа у підтримку клієнтів.

  Як правильно користуватися сервісом TransferGo

  Сервіс для переказу грошей TransferGo має досить зручний та інтуїтивно зрозумілий у роботі інтерфейс, але все ж таки дуже часто у багатьох виникають питання або проблеми при роботі з даним сервісом, тому нижче розглянемо, як правильно переказувати гроші, що і де вказувати, а також звернемо увагу на ліміти та комісії, які стягуються при відправленні грошей.

  Як надіслати гроші через TransferGo в Україну

  Відправити грошовий переказ TransferGo

  Надіслати гроші з Європи через Трансфер Го в Україну можна на картку MasterCard будь-якого українського банку (за номером картки) або по IBAN.

  Підтримуються карти: Приватбанк, А-Банк, Ощадбанк, Монобанк, УкрСіббанк та інших банків в Україні.

  Процедура переказу грошей така:

  • Заходимо до особистого кабінету TransferGo.
  • Вибираємо «Надіслати переказ».
  • Вибираємо напрямок (з якої країни будуть відправлені гроші в Україну) та вказуємо суму переказу у потрібній валюті. Тут же у формі калькулятора будуть показані комісії з перекладу та всі доступні види переказу (термінові та нетермінові з нижчою комісією), серед яких одразу обираємо відповідний варіант.
  • Заповнюємо форму (вказуємо необхідні дані одержувача: ПІБ, номер картки одержувача або IBAN, адреса). Якщо переказ на картку Приватбанку, потрібно вказати мобільний номер телефону одержувача, який зареєстрований у Приватбанку (при оформленні картки та використовується для входу до Приват24).
  • Проводимо оплату.

  Гроші надійдуть на рахунок отримувача в Україні на протязі часу, вказаному під час оформлення переказу.

  Важливо: в Україні можна лише отримувати грошові перекази через TransferGo (надсилання грошей з України в інші країни через даний сервіс на даний момент неможливе).

  Як відстежити грошовий переказ

  Відстежити кожен переказ грошей через TransferGo можна в особистому кабінеті сервісу у розділі «Платежі».

  Навпроти вибраного грошового переказу у списку буде позначено його статус (наприклад: в обробці, доставлено, тощо).

  Як отримати переказ TransferGo на картку Приватбанку та картки інших українських банків

  Оскільки в Україні найбільш активно використовують карти Приватбанку, нижче розглянемо, як отримати грошовий переказ через TransferGo на картку Приватбанку:

  • Заздалегідь повідомляємо відправнику грошей свої дані для отримання переказу (ПІБ, номер мобільного телефону та картки Приватбанку, при цьому достатньо вказати останні чотири цифри картки).
  • Відправник переказує гроші і вони автоматично зараховуються на картку Приватбанку.

  Клієнти інших банків (Ощадбанк, Монобанк, УкрСибБанк, тощо) повинні повідомити відправнику номер своєї банківської картки або IBAN (можна дізнатися через онлайн-банкінг свого банку).

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: при зарахуванні переказу через TransferGo на картку Приватбанку (навіть на картку для виплат) не знімається додаткова комісія, тому найвигідніше відправляти гроші саме на картки для виплат (у будь-якій із підтримуваних валют: UAH, EUR, USD).

  Ліміти та комісії сервісу

  Комісії TransferGo

  Комісія TransferGo залежить від швидкості доставки переказу та буває декількох видів:

  • Переказ грошей протягом 30 хвилин. Комісія = 2.99 EUR.
  • Переказ коштів до 21:00. Комісія = 1.99 EUR.
  • Переказ наступного дня. Комісія = 0 EUR.

  Також при оформленні переказу завжди вказується поточний курс обміну валют (якщо переведення з однієї валюти до іншої). Курс та комісія фіксуються та оплачуються під час оформлення переказу грошей, одержувач додатково нічого не оплачує.

  Чи безпечно використовувати TransferGo?

  TransferGo – уповноважена FCA платіжна організація, що працює не тільки на території ЄС, але й у багатьох інших країнах згідно з усіма правилами та законами цих країн.

  З 2012 року компанія працює «в рамках» закону та на користь своїх користувачів, регулярно покращуючи свій сервіс. Усі операції та дані користувачів надійно оберігаються та не надаються третім особам, відповідно до законів ЄС.

  У відомому сервісі відгуків про різні компанії по всьому світу TrustPilot у TransferGo рейтинг 4.8 з 5 (вище, ніж у багатьох аналогічних сервісів для переказу грошей) на підставі сотень відгуків реальних людей з різних країн.

  Мобільний додаток TransferGo: Грошові перекази (Android, iOS)

  Мобільний додаток TransferGo

  Щоб завжди мати доступ до TransferGo можна використовувати зручний сучасний офіційний мобільний додаток, який створено під різні ОС телефонів:

  • Android (Google Play).
  • iOS (App Store).
  • Huawei (AppGallery).

  ProBitcoin.com.ua рекомендує: завантажити офіційний додаток Трансфер Го з офіційного сайту (посилання доступні на головній сторінці сайту TransferGo).

  Служба підтримки TransferGo – як зв’язатися?

  Служба підтримки TransferGo

  При виникненні будь-яких проблем або питань при роботі з TransferGo, можна сміливо звернутися до служби підтримки користувачів даного сервісу (працює багатьма мовами).

  Перший спосіб – написати на контактний E-mail: hello@transfergo.com

  Другий спосіб – зателефонувати на гарячу лінію до служби підтримки та поспілкуватися з оператором.

  Телефон служби підтримки TransferGo українською мовою:

  • +48 22 307 83 62
  • +49 30 5683 7611
  • +44 114 303 1667
  • +380 893 240 520 (тільки для телефонних дзвінків з України).

  Оператори працюють з 09:00 до 20:00 (по Києву) з понеділка по п’ятницю, та з 09:00 до 18:00 (по Києву) у суботу та в неділю.

  Основні переваги та недоліки сервісу TransferGo

  Переваги

  • Якісний, сучасний та зручний у роботі сервіс грошових переказів. Офіційно зареєстрована в Англії компанія, яка регулюється FCA (Управління з фінансового регулювання та нагляду Великобританії) та HMRC (Податково-митна служба) в Англії.
  • Зручний та зрозумілий у роботі сайт, доступний багатьма мовами (у тому числі українською).
  • Переказувати гроші можна онлайн (через офіційний сайт TransferGo або через офіційний додаток з мобільного телефону).
  • Низькі комісії (залежно від терміновості переказу, комісія може становити навіть 0%).
  • При надсиланні коштів немає прихованих додаткових платежів (відразу відображається сума, яку потрібно сплатити та яку суму отримає отримувач переказу).
  • Отримувати перекази можна у різних валютах (долар, євро, гривні в Україні).
  • Широкий вибір напрямків між країнами по всьому світу.
  • Якісна підтримка клієнтів, до якої можна звернутись цілодобово (24/7).
  • Служба підтримки працює різними мовами (у тому числі українською мовою).
  • Переказувати гроші можна не тільки через сайт сервісу, але й через офіційні мобільні програми на Android та iOS.
  • За допомогою TransferGo можна вигідно здійснювати перекази, як фізичними особами (надсилати гроші рідним та друзям, пересилати гроші додому з-за кордону на заробітках тощо), так бізнесу (можна здійснювати перекази між партнерами з бізнесу, переказувати гроші співробітникам або фрілансерам та т.п.).
  • Працює з усіма українськими банками.
  • Для бізнесу доступний простий та зручний у роботі TransferGo API (можна здійснювати масові платежі).

  Недоліки

  • Немає можливості надіслати гроші з України за кордон (в Європу та інші країни).
  • Немає можливості замовити міжнародну банківську картку від цього сервісу грошових переказів.

  Відповіді на популярні питання про TransferGo

  • Скільки часу пересилаються гроші через TransferGo? Швидкість відправки грошей залежить від обраного типу переказу (гроші можна отримати менш ніж через 30 хвилин при терміновому переказі, або протягом кількох діб, при не терміновому переказі).
  • Як можна відстежити переказ через TransferGo? В особистому кабінеті TransferGo у розділі «Перекази» відображаються всі завершені перекази та переклади в режимі «Очікування» (переказ може перебувати на стадії «Очікування оплати», коли перераховані кошти ще не надійшли на рахунок TransferGo, або в режимі «Гроші отримані», коли гроші надійшли на рахунок TransferGo та заявка вже обробляється).
  • Як отримати грошовий переказ через TransferGo в Україні? Отримати переказ з інших країн (наприклад, з Польщі) в Україні можна на картку ПриватБанку та карти інших українських банків. Як це зробити, описано вище у цьому огляді.
  • Не прийшли гроші з TransferGo – що робити? Банки можуть обробляти платежі із затримкою (якщо TransferGo надійшло повідомлення, що платіж здійснено, але гроші ще не надійшли на рахунок одержувача, значить банк одержувача вже обробляє транзакцію і гроші незабаром надійдуть на рахунок одержувача).
  • Чи можна надіслати готівку через TransferGo? Ні. Через TransferGo можна надсилати гроші через банківські перекази.
  • Якою карткою можна сплатити переказ у TransferGo? Сплатити переказ у TransferGo можна будь-якою банківською карткою Visa або MasterCard (у євро, злотих, датських кронах, шведських кронах, норвезьких кронах або фунтах стерлінгів), при цьому ліміт при стандартному надсиланні коштів 2500 фунтів стерлінгів (або еквівалент в іншій валюті).

  Висновок та відгуки про TransferGo (Трансфер Го)

  За весь час роботи в TransferGo реєструвалося вже понад 3,5 мільйони користувачів, які цінують високу якість роботи даного сервісу та регулярно використовують його для пересилання грошей своїм близьким, родичам та бізнес-партнерам в Україну та інші країни.

  Завдяки наявності низьких комісій, бонусу за реєстрацію та постійного активного розвитку не тільки в країнах ЄС, а й на ринку України, даний сервіс грошових переказів набирає все більшої популярності серед громадян України, багатьом з яких важливо використовувати тільки надійний сервіс, що регулюється в Європі та працює з усіма банками країни, зокрема із лідером ринку – Приватбанком.

  Користувачі можуть шукати TransferGo за такими запитами: Трансфер Гоу, ТрансферГо, Трансфер Го, Трансіер Го, Трансвір Го, ТрансіерГо, Трансвер Го.

  Про свій досвід використання Трансфер Го, а також за наявності питань щодо роботи даного сервісу, залишаємо свої відгуки про TransferGo у розділі відгуків нижче.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “TransferGo (Трансфер Го) – реєстрація, огляд та відгуки про грошові перекази в Україну”

  1. Корисний огляд для новачків) від себе можу добавити – це безумовно вигідний сервіс для переказу грошей, користуюсь трансферго більше двох років, як почав працювати у Польщі.
   Коли я проходив реєстрацію з промокодом, мені дали 10 євро, приємно було такий подарунок отримати, коли не було грошей і працював на двох роботах!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок