Перейти до вмісту

Код запрошення TransferGo (промокод) – отримай бонус (гроші за реєстрацію та переказ коштів без комісії)

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 11.03.2022

  Код запрошення Transfergo промокод

  Онлайн сервіс міжнародних грошових переказів TransferGo довгий час є одним з лідерів на ринку грошових переказів в Україну (з Європи, США та інших країн), тому багатьом користувачам буде корисно дізнатися, що в TransferGo можна отримати привітальний бонус при реєстрації, якщо використовувати код запрошення (промокод), зазначений нижче у цьому огляді.

  Код запрошення для TransferGo (промокод ТрансферГо)

  Код запрошення TransferGo (ПРОМОКОД): tQpZ1i

  Щоб отримаи привітальний бонус від TransferGo потрібно виконати такі умови:

  • Переходимо до офіційного сайту TransferGo: https://www.transfergo.com.
  • Вибрати українську мову у меню та пройти реєстрацію за номером мобільного телефону (кнопка «Зареєструватися» у меню).
  • При реєстрації (у розділі «У Вас є код запрошення?») або при заповненні інформації для переказу грошей ввести промокод (код запрошення: tQpZ1i
  • Після здійснення першого переказу на суму від 100 фунтів стерлінгів або еквівалентної суми в інших валютах) можна отримати привітальний бонус на баланс у TransferGo 10 фунтів стерлінгів. Отриманні гроші можна виводити на банківську картку українських банків (Приватбанк, Ощадбанк, Монобанк, Укрсіббанк та інших).

  Важлива замітка від ProBitcoin.com.ua: код запрошення можна вказати при реєстрації та оформленні грошового переказу також через офіційний мобільний додаток від TransferGo (не тільки через сайт ТрансферГо).

  Ви також можете почитати відгуки про TransferGo.

  Відповіді на питання, як використовувати промокод TransferGo

  • Як використовувати код запрошення TransferGo? Покрокова інструкція є у цій статті. У декількох словах: необхідно пройти реєстрацію на сайті чи у додатку TransferGo, оформлити грошовий переказ, ввести код запрошення «tQpZ1i» (без лапок) та зробити переказ грошей на суму від 100 британських фунтів (або еквівалент в інших валютах).
  • Код запрошення TransferGo має обмежений термін дії? Ні, промокод діє постійно.
  • Код запрошення не працює – що робити? Для отримання винагороди за реєстрацію потрібно виконати всі умови акції, які зазначені у цьому огляді.
  • Який промокод від TransferGo – найкращий? Усі промокоди TransferGo діють однаково, тому сміливо можете використовувати наш промокод.
  • Промокод діє постійно при кожному грошовому переказі? Ні, промокод діє лише один раз (для кожного користувача).

  Що таке – TransferGo і чому цей сервіс використовують для переказу грошей?

  TransferGo – це відомий та надійний міжнародний сервіс для миттєвих грошових переказів між країнами, офіційно зареєстрований у 2012 році у Великобританії. TransferGo є одним за найвигідніших сервісів для переказу коштів, яким користуються мільйони користувачів по всьому світу.

  Кожен може пройти реєстрацію та використовувати TransferGo, тому що у нього:

  • Висока швидкість роботи (переказ може прийти за декілька хвилин).
  • Низькі комісійні збори (вигідніше аналогів та банків).
  • Дуже вигідний курс конвертації валют.
  • Висока надійність (популярний європейський сервіс).
  • Є постійні акції та бонуси для користувачів.
  • Є зручний мобільний додаток (iOS, Android, Huawei).

  Сайт та додаток TransferGo працює на багатьох мовах, в тому числі й на українській мові.

  Програма «Запроси друга» від TransferGo в Україні

  Програма запроси друга Transfergo

  Програма «Запроси друга» – це програма лояльності для усіх користувачів TransferGo, за якою кожен може заробляти реальні гроші. Потрібно запрошувати своїх друзів користуватися TransferGo (за своїм реферальним посиланням чи за кодом запрошення). Як тільки новий користувач зробить переказ на суму 100 фунтів (еквівалент чи більше в інших валютах), ви отримаєте 20 фунтів стерлінгів на свій баланс.

  Умови програми: потрібно запросити друга пройти реєстрацію та використовувати ваш код запрошення при оформленні грошового переказу на суму від 100 фунтів (з однієї валюти в іншу). Можна запросити необмежену кількість нових користувачів.

  Як і коли можна вивести зароблені кошти: як тільки запрошений користувач виконаю умови акції (термін 6 місяців після реєстрації), ви одразу отримаєте 20 фунтів (щоб їх отримати, треба зайти у додатку чи на сайті TransferGo у розділ «Запроси друга» та подати заявку на вивід коштів на свою банківську картку протягом 30 днів після отримання кожного бонусу).

  Важлива інформація від ProBitcoin.com.ua: в кінці 2020 року TransferGo змінила умови програми «Запроси друга», тепер у подарунок отримати 10 фунтів не можна, але при використанні коду запрошення при не термінових грошових переказах немає комісії (є комісія тільки за конвертацію валют).

  Замість висновку зазначимо, що використання промокоду від TransferGo дозволяє отримувати бонуси Вашим знайомим, друзям та родичам, а ви можете отримувати можливість зробити переказ коштів без комісії та інколи отримати реальну винагороду – гроші за реєстрацію. Якщо Ви маєте додаткові запитання, пишіть їх у розділі коментарів нижче.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “Код запрошення TransferGo (промокод) – отримай бонус (гроші за реєстрацію та переказ коштів без комісії)”

  1. Десять фунтів зараз не дають, але переказувати гроші в Україну можна без комісії, це точно, сьогодні вже 2 перекази відправив з Польщі

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок