Перейти до вмісту

Реферальний код STEX – що це таке, де знайти та який використовувати при реєстрації акаунту на біржі

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 20.07.2022

  Реферальний код STEX

  При реєстрації облікового запису на європейсько-українській криптобіржі STEX у реєстраційній формі потрібно вказати реферальний код (необов’язково), але що це таке, де його взяти та навіщо його потрібно вказувати, знає не багато користувачів. У цьому огляді розберемося, що таке – реферальний код на біржі STEX, де його можна знайти та який краще вказати при створенні облікового запису, а також розглянемо, як працює реферальна програма біржі STEX.

  Що таке – реферальний код на біржі STEX?

  Реферальний код STEX (Referral Code) – це унікальний цифровий реферальний ідентифікатор кожного користувача на біржі STEX, який можна використовувати для запрошення нових користувачів на біржу (вводиться вручну при реєстрації нового облікового запису або встановлюється автоматично при переході до реєстрації за реферальним посиланням).

  Офіційний сайт біржі STEX: https://stex.com

  Читаємо також повний огляд криптовалютної біржі STEX.

  Реферальний код STEX для реєстрації на біржі

  При реєстрації на криптобіржі STEX вказуємо код коду: 72928388

  Реєстрація особистого облікового запису на біржі проходить за декілька кроків:

  • Переходимо на сайт біржі: https://stex.com
  • Вибираємо на головній сторінці біржі “REGISTER NOW” (Зареєструватися зараз).
  • Заповнюємо реєстраційну форму (E-MAIL, пароль) та вводимо реферальний код (необов’язково): 72928388
  • Завершуємо процедуру реєстрації та підтверджуємо свій E-MAIL (відкриваємо електронний лист від STEX і переходимо в ньому за посиланням для активації облікового запису).

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: щоб мати можливість поповнювати рахунок, торгувати криптовалютою та виводити свої кошти з біржі, після реєстрації необхідно пройти верифікацію облікового запису.

  Вказувати реферальний код при реєстрації на біржі STEX не обов’язково, тому що на поточний момент партнерського кешбеку та інших бонусів за використання коду на біржі не передбачено, але вказавши реферальний код із цього огляду, можна ставити запитання у коментарях та отримувати на них корисні відповіді з використання даної біржі та допомагати розвиватися нашому сайту.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: щоб отримати привітальні бонуси та найкращі знижки, рекомендуємо вивчити огляд про криптовалютні біржі з бонусом за реєстрацію акаунту.

  Як працює реферальна програма біржі STEX

  На криптобіржі STEX є проста та зрозуміла в роботі реферальна програма, доступна для всіх зареєстрованих користувачів біржі.

  Запрошувати нових користувачів можна за своїм реферальним посиланням або реферальним кодом.

  Заробіток за реферальною програмою становить 25% від сплаченої рефералами торгової комісії біржі.

  Реферальний бонус нараховується на баланс біржі один раз на добу.

  Як висновок до цього огляду можна відзначити, що біржа STEX – надійна європейська криптобіржа, яка користується активним попитом у багатьох країнах, тому реєстрація акаунту з використанням реферального коду та подальша участь у реферальній програмі біржі може приносити високий додатковий прибуток.

  Якщо у Вас залишилися запитання чи сумніви, який реферальний код на біржі СТЕКС краще вказувати під час реєстрації, пишемо свої відгуки нижче у розділі коментарів.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок