Перейти до вмісту

Summer Splash від Binance – реєстрація, умови участі, винагороди та відгуки учасників промо-акції

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 10.06.2022

  Summer Splash Binance

  З 09.06.2022 до 09.07.2022 криптобіржа Binance проводить нову ексклюзивну промо акцію для користувачів зі Східної та Центральної Європи, та дає можливість розділити винагороди на суму до 200 000 $ у BUSD та виграти ексклюзивний літній мерч від Binance. Нижче розглянемо, як взяти участь у цій промо акції користувачам з України (новим за зареєстрованим на біржі користувачам), які умови участі та структура винагород, а також розглянемо відгуки про акцію Summer Splash від Binance.

  Що таке – Summer Splash? Огляд промо-акції від Binance

  Summer Splash від Binance – це ексклюзивна промо-акція для нових та існуючих користувачів біржі Binance з України та сусідніх країн Східної та Центральної Європи (Угорщина, Естонія, Латвія, Румунія, Польща, Чеська Республіка), під час якої кожен має можливість отримати у подарунок мерч від Binance та отримати частину від головної винагороди у 200 000 BUSD.

  Період проведення промо: з 09.06.2022 до 09.07.2022.

  Сторінка акції на офіційному сайті Binance: https://www.binance.com/uk-UA/event/SummerSplash

  Шанс отримати винагороди дуже високий для кожного учасника промо акції, при цьому умови участі дуже прості.

  Вас зацікавлять огляди про реферальний ID Binance, як отримати бонус за реєстрацію на Binance та детальний огляд біржі Binance.

  Винагороди Summer Splash

  Серед учасників промо акції буде обрано 1000 переможців, серед яких буде розіграно такі призи:

  • Переможці, які посіли з 1 до 20 місце, отримають 20 одиниць ексклюзивного літнього мерчу від Binance, а також Play Station 5 (3), MacBook Air (5), електричний скутер Ninebot (5), iPhone 13 (7) та 200$ у BUSD.
  • Переможці, які посіли з 20 до 100 місце, отримають 80 лімітованих одиниць мерчу Binance та 350$ у BUSD.
  • Переможці, які посіли з 100 до 1000 місце, отримають $165 у BUSD.

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: переможців буде обрано серед усіх учасників акції 23.07.2022 на YouTube каналі Binance.

  Як взяти участь та зареєструватися у розіграші

  Взяти участь у Summer Splash Binance

  Щоб взяти участь у промо акції Summer Splash необхідно виконати декілька простих умов.

  Для нових користувачів, які не зареєстровані на Binance:

  • Зареєструвати акаунт на Binance та пройти верифікацію (KYC).
  • Торгувати щонайменше на 30 USD у любій торговій парі на Binance Spot (звичайна торгівля) до 08.07.2022 (за Києвом).
  • Ознайомитись з навчальним блогом Binance та пройти опитування (посилання на Google форму опитування є на сторінці акції).

  Для зареєстрованих користувачів Binance:

  • Торгувати щонайменше на 30 USD у любій торговій парі на Binance Spot (звичайна торгівля) до 08.07.2022 (за Києвом).
  • Створити своє реферальне посилання у панелі рефералів та запросіть від 1 друга пройти реєстрацію за ним, та верифікацію.
  • Ознайомитись з навчальним блогом Binance та пройти опитування (посилання на Google форму опитування є на сторінці акції).

  Важлива примітка від ProBitcoin.com.ua: для участі у промо акції необхідно обов’язково виконати вказані умови, та не забути заповнити Google форму опитування на сторінці промо акції Summer Splash (підтвердити свою участь, вказавши свій Binance ID та відповівші на декілька простих запитань у формі опитування).

  Опитування SummerSplash Binance

  Кожен учасник акції за виконання вказаних дій отримує віртуальні білети учасника (максимальна кількість білетів на 1 учасника = 4 білети).

  Кожен новачок чи зареєстрований користувач Binance може отримати по 1 білету за виконання умов, вказаних вище, а також додаткові білети за запрошення рефералів:

  • За 1-2 рефералів можна отримати 1 білет.
  • За 3-10 рефералів можна отримати 2 білети.
  • За 10+ рефералів можна отримати 3 білети.

  Наприклад: ви виконали умови акції (зареєструвалися на біржі, пройшли верифікацію акаунту, наторгували більше 30 USD у період проведення акції, та заповнили форму на сторінці акції), а також запросили 1 друга (який також виконав умови акції), то Ви отримаєте 1 + 1 = 2 білети.

  Заробіток білетів на Summer Splash

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: усі учасники акції також отримають NFT до 16.07.2022 на свій NFT-гаманець на біржі Binance (цей NFT буде відображати загальну кількість білетів, які Ви заробили за час проведення акції).

  Основні правила та умови участі

  • Обов’язково потрібно виконати умови акції та підтвердити свою участь, перейшовши по кнопці «Зареєструватися зараз» на сторінці акції Summer Splash на сайті Binance (https://www.binance.com/uk-UA/event/SummerSplash) та заповнивши «Educational quiz – SummerSplash» (Гугл форма опитування).
  • Кожному заробленому білету під час акції будет призначено пронумерований квиток у вігляді NFT (прийдуть на NFT гаманець біржі до 16.07.2022) та під час жеребкування рандомно будуть обрані переможці за цими номерами квитків.
  • Загальний пул винагород становить до 200 000 доларів, якщо бере участь більше 60 000 користувачів, однак загальний пул винагород може становити 150 000 доларів, якщо буде більше 40 000 учасників чи 100 000 доларів, якщо участь братимуть трохи більше 20 000 користувачів.
  • Переможців акції буде оголошено 23.07.2022, а винагороди будуть надіслані переможцям протягом 30 днів після закінчення акції (до 23.08.2022).
  • Переможці отримають листа на електронну пошту впродовж 7 днів з 23.07.2022, при цьому переможці, які виграли техніку під час акції повинні відповісти на листа впродовж 14 днів (вказати адресу для отримання призу).

  FAQ по промо-акції Summer Splash від Binance

  • Користувачі з яких країн можуть прийняти участь у промо Summer Splash від Binance? У цій промо акції можуть прийняти участь громадяни таких країн: Україна, Угорщина, Румунія, Естонія, Латвія, Польща, Чеська Республіка.
  • Скільки білетів можна заробити в акції Summer Splash від Binance? Максимальна кількість білетів = 4.
  • Коли буде оголошено результати промо акції Summer Splash від Binance? Розіграш винагород серед усіх учасників Саммер Сплеш від Бінанс пройде 23.07.2022 на YouTube каналі Binance.

  Висновок щодо огляду та відгуки про Summer Splash на Binance

  Summer Splash від Binance – головна літня подія для нових та існуючих користувачів криптовалютної біржі Binance, під час якої усі мають рівні шанси заробити реальні гроші та отримати ексклюзивні подарунки (мерч, гаджети), виконавши декілька простих умов промо акції.

  Кожен має змогу взяти участь у цій промо акції та не впустити шанс отримати частину від великої винагороди у розмірі 200 000 $ у BUSD!

  Якщо Ви маєте додаткові запитання, або корисні поради про участь у цій акції, залишаємо свої відгуки про Binance Summer Splash під цим оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.