Перейти до вмісту

Реферальна програма Binance – огляд, правила участі, заробіток на рефералах в криптовалюті, відгуки партнерів

Binance реферальна програма

Реферальні програми криптовалютних бірж дають можливість добре заробляти, навіть без вкладень, тому в цьому огляді розглянемо одну з кращих і найбільш прибуткових реферальних програм серед криптовалютних бірж – реферальну програму біржі Binance, дізнаємося, які умови участі в цій реферальній програмі, скільки і як можна заробляти на рефералах на всіх внутрішніх продуктах біржі, які переваги і недоліки у цієї партнерки, і які є відгуки про реферальну програму Binance від реальних діючих партнерів біржі.

Що таке – реферальна програма Binance і що вона дає?

Реферальна програма Binance – це можливість для заробітку на біржі Binance шляхом запрошення на неї своїх друзів та інших користувачів по своєму реферальному посиланню (чи реферальному коду). Кожен партнер (реферер) може отримувати комісію від транзакцій і торгівлі запрошених рефералів на біржі (до 50% від комісій біржі).

Реферальне посилання Binance – це унікальне посилання для запрошення рефералів, яке може створити кожен користувач біржі (в розділі «Реферальна програма») і використовувати його для залучення нових користувачів. У кожному акаунті можна створити і налаштувати до 20 унікальних реферальних посилань.

Сайт ProBitcoin.com.ua рекомендує: переглянути огляд біржі Binance, а також пройти реєстрацію по нашому реферальному посиланню та отримувати високий кешбек при торгівлі на біржі (або ввести наш реферальний ID Binance при реєстрації акаунта: R0R0Z5ZF).

Принцип роботи реферальної програми біржі та правила участі

Принцип роботи реферальної програми біржі Бінанс такий:

 • У розділі «Реферальна програма» в особистому кабінеті біржі Binance необхідно створити своє унікальне реферальне посилання (при генерації посилання можна налаштувати відсоток рефбека своїм рефералам).
 • Копіюємо своє реферальне посилання (або унікальний QR-код з посиланням) і запрошуємо свої знайомих, друзів і сторонніх користувачів пройти реєстрацію на біржі за цим посиланням.
 • Заробляємо до 40% від комісії біржі від торгівлі запрошених рефералів у криптовалюті.

Реферальна комісія нараховується в реальному часі на спотовий або ф’ючерсний гаманець на біржі.

Ставки винагороди на Binance

Binance Spot

Реферальні комісії Binance Spot

Ставка винагороди для реферерів (на спот і маржі) залежить від кількості токенів Binance Coin (BNB), які є на балансі реферера на біржі:

 • Середньодобовий баланс більше 500 BNB: ставка 40%.
 • Середньодобовий баланс менше 500 BNB: ставка 20%.

Також, в залежності, від балансу BNB в акаунті можна виставляти різний відсоток кешбеку для своїх рефералів.

Binance Futures

Реферальні комісії Binance Futures

Комісія за запрошених рефералів на ринок Ф’ючерсів на Binance відрізняється:

 • Середньодобовий баланс більше 500 BNB: ставка 30%.
 • Середньодобовий баланс менше 500 BNB: ставка 20%.

Важлива інформація: отримувати комісію з торгівлі рефералів на Binance Futures можна тільки протягом 1 року з моменту реєстрації кожного з рефералів.

Раніше для запрошення рефералів на Binance Futures необхідно було створювати окреме реферальне посилання на торговій платформі, але з 11.05.2020 року, на Binance були об’єднані реферальні програми для спот і ф’ючерсного ринку (реферали запрошені для торгівлі на спотовому ринку також будуть прикріплені до цього ж реферера, якщо почнуть торгувати ф’ючерсами).

Binance Pool

Для заробітку на майнерах в Binance Pool на біржі також передбачена реферальна програма.

Ставка винагороди становить 30% від доходу з комісій запрошених користувачів в майнінг-пулі біржі Бінанс.

Як створити реферальне посилання, запрошувати друзів на Binance і відслідковувати статистику реферальних винагород

Розглянемо покрокову інструкцію, де і як створити, і скопіювати своє реферальне посилання на біржі (для спотового ринку) і запрошувати рефералів пройти реєстраію на біржі по ньому:

 • Входимо в особистий кабінет на біржі Binance.
 • В меню вибираємо «Профіль» – «Реферальная програма».

Меню реферальна програма Binance

 • На сторінці реферальної програми зверху буде відображено ваш реферальний ID, а також буде доступна Ваше унікальне реферальне посилання, і кнопка «Згенерувати реферальне посилання» або «Змінити налаштування реферального ID», клікнувши по якому відкриється меню, в якому можна створити до 20 унікальних реферальних посилань (в кожному можна налаштувати кешбек для рефералів і вибрати посилання за замовчуванням).

Реферальне посилання Binance

Налаштування реферального посилання Binance

 • Копіюємо своє реферальне посилання і відправляємо його своїм друзям (приклад посилання: https://accounts.binance.com/ru/register?ref=R0R0Z5ZF), або розміщуємо його в статтях чи банерах на своєму блозі чи сайті.
 • Як тільки Ваш друг або інший користувач перейде по Вашому реферальному посиланні, зареєструється на біржі і почне торгувати, Ви відразу почнете отримувати відсоток від комісії біржі.

Відстежувати статистику за залученими рефералами, отриманою реферальною винагородою та кешбек від свого реферера можна на сторінці “Реферальна програма” на Binance (перегорнувши сторінку нижче в своєму акаунті на біржі).

Комісії від рефералів Binance

Партнерська програма Binance – новий рівень заробітку на рефералах

Партнерська програма Binance – це особлива пропозиція для досвідчених партнерів, завдяки якій можна отримувати підвищений дохід від рефералів.

Для участі в партнерській програмі необхідно заповнити форму на цій сторінці (посилання) та потрібно відповідати одному із зазначених вимог для партнерів:

 • Для бізнесу або організацій (мати свою базу постійних користувачів від 2000 осіб, або мати тематичне медіа або сайт, або мати платформу аналізу ринку з відвідуваністю від 5000 чоловік в добу).
 • Для фізичних осіб (мати тематичне співтовариство в Youtube, VK, Instagram, Facebook, або в Twitter з понад 5000 фоловерами).
 • Для криптовалютних спільнот (мати криптовалютну спільноту, наприклад в соціальних мережах, з понад 500 активними фоловерами).

Для партнерів Binance діє особлива умова – підвищена процентна ставка від 40% до 50% без необхідності тримати на балансі біржі більше 500 BNB:

 • Якщо залучено менше 1000 партнерів: ставка = 40%.
 • Якщо залучено понад 1000 партнерів: ставка = 50%.

Важливо не забувати: партнери біржі повинні регулярно ділиться інформацією зі своїми рефералами про нововведення на біржі, запрошувати не менше 50 нових партерів (10% з яких мають проводити мінімум одну угоду на біржі) протягом кожних 90 днів (кожні 90 днів переглядається відсоток винагороди партнеру).

FAQ по реферальній програмі Бінанс

 • Що дає реферальне посилання Binance? Реферальне посилання біржі Бінанс необхідне для запрошення інших користувачів і друзів на біржу, з яких можна отримувати пасивний дохід (з кожної комісії з операцій на біржі запрошувач отримує певний відсоток, в залежності від свого партнерського статусу і балансу токенов BNB на біржі).
 • Як запросити друга на Binance? Запросити друга на Binance можна, відправивши йому на E-mail або в соціальних мережах свою реферальне посилання (він повинен перейти за цим посиланням і пройти реєстрацію на біржі). Також залучати нових користувачів можна через спільноти в соціальних мережах, сайти, форуми, блоги.
 • Як виглядає реферальне посилання Binance? Приклад реферального посилання на біржі Binance: https://accounts.binance.com/ru/register?ref=R0R0Z5ZF
 • Де подивитися історію реферальних винагород? Історія реферальних виплат вказується на сторінці «Реферальна програма» на біржі в самому низу сторінки.
 • Чи можна змінити свого реферарамі після реєстрації? Ні, якщо реєстрація вже пройдена за яким-небудь реферальним посиланням, змінити реферера можна тільки створивши собі новий акаунт на Binance по новому реферальному посиланню.

Переваги та недоліки реферальної програми Binance

Переваги

 • Найпопулярніша криптобіржа в світі (багато новачків знають про неї і охоче проходять реєстрацію).
 • Високі комісійні для партнерів (до 50% від доходу біржі).
 • Є можливість виставляти кешбек для своїх рефералів (збільшує лояльність нових користувачів).
 • Можна створювати до двадцяти реферальних посилань (зручно для арбітражників).
 • Зручна статистика по рефералам та доходу з них.

Недоліки

 • Висока конкуренція серед партнерів по всьому світу.
 • Введена обов’язкова верифікація для всіх нових користувачів.

Висновок та відгуки про реферальну програму Binance

Порівнявши реферальні програми більшості криптовалютних бірж можна відмітити, що на Binance одні з найкращих умов, при цьому сама біржа дуже відома і популярна серед криптовалютної спільноти, що тільки спрощує співпрацю з нею в довгостроковій перспективі.

Якщо Ви вже заробляєте на реферальній програмі Binance, або у Вас залишилися додаткові питання, пишемо свої відгуки в коментарях під цим оглядом.

Зберегти в соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
Ок