Перейти до вмісту

Біржа Huobi (Хуобі) – реєстрація, огляд офіційного сайту та відгуки про huobi.com

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 12.01.2022

  Хуобі Глобал

  Huobi Global є однією з найбільших та відомих криптобірж (входить до ТОП-10 бірж для купівлі та продажу криптовалюти), тому в даному огляді докладно розглянемо, що це за біржа, які у неї переваги і недоліки, як користуватися біржею Huobi (поповнювати рахунок та виводити кошти, торгувати, заробляти на депозитах у криптовалюті), а також розглянемо актуальні відгуки про Huobi Global, як зв’язатися з підтримкою біржі та які є найбільш якісні альтернативи на ринку криптовалютних бірж.

  Що таке Huobi Global? Огляд криптовалютної біржі

  Huobi Global (Хуобі Глобал, офіційний сайт https://www.huobi.com) – це велика азіатська біржа криптовалют, що стабільно працює з 2013 року (зареєстрована в Сінгапурі), що займає перші позиції щодо обсягу торгів та кількості активних трейдерів по всьому світу, якості сервісу, великого набору торгівельних інструментів, високої надійності та зручності роботи.

  Багато трейдерів зі Східної Європи починають знайомство з Huobi Global або переходять на цю біржу з інших криптобірж з огляду на: широкий асортимент підтримуваних криптовалют і високий торговий обсяг по ним, зручний сайт (доступний багатьма мовами, в тому числі і українською), відсутність обов’язкової верифікації.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: якщо при переході на офіційний сайт біржі Хуобі Глобал, сайт відкрився не українською мовою, необхідно в меню праворуч зверху натиснути по глобусу (меню вибору мови) та вибрати українську мову серед списку доступних варіантів.

  Реєстрація на офіційному сайті Huobi Global

  Найперший і найпростіший етап використання біржі – реєстрація, тому розглянемо, як зареєструватися на біржі Huobi Global:

  • Переходимо на офіційний сайт біржі: https://www.huobi.com
  • У меню вибираємо “Зареєструватися” (Registration).
  • Заповнюємо реєстраційну форму, що відкрилася (вводимо свій E-mail, вказуємо надійний пароль та вводимо код запрошення: 6qjh4223), після чого під формою натискаємо на кнопку «Зареєструватись»).

  Реєстрація на Huobi

  • Відразу переходимо в свою електронну поштову скриньку, яку вказали під час реєстрації, відкриваємо листа від біржі Хуобі та копіюємо в ньому цифровий код, який вставляємо у формі реєстрації.
  • На цьому реєстрацію на біржі завершено і відразу пройде автоматична переадресація (вхід) до Вашого особистого кабінету на біржі.

  Порада від ProBitcoin.com.ua: при першому відвідуванні особистого кабінету на біржі Huobi рекомендуємо відразу уважно вивчити меню та налаштування особистого кабінету, щоб надалі простіше і швидше в ньому було орієнтуватися.

  Для отримання знижки на комісії (15% кешбек) при торгівлі ф’ючерсами та на спот ринку на Huobi Global, при реєстрації потрібно використовувати наш код запрошення Huobi.

  Верифікація на біржі Хуобі Глобал

  Почнемо з головного – верифікація на Huobi не обов’язкова процедура, її можна проходити за бажанням, особливо новачкам і трейдерам, які мають невеликі обороти коштів і не потрібно регулярно виводити з біржі багато криптовалюти.

  Користувачі з неверифікованими обліковими записами можуть виводити з біржі криптовалюту з обмеженням 1 500 USD (еквівалент у вибраній криптовалюті) на добу.

  Також без проходження верифікації на біржі є обмеження доступу до P2P обміну криптовалют, операцій з фіатними грошима, торгівлею на Huobi Futures та обмежений заробіток на Huobi Earn.

  Процес верифікації особи на Huobi проходить у такій послідовності:

  • В особистому кабінеті біржового акаунта клацаємо праворуч в меню на значок чоловічка і в меню вибираємо «Ідентифікація» («Verification»).
  • Вказуємо, який документ буде використано для верифікації – паспорт або посвідчення водія та прикріплюємо фото даних документів) та натискаємо за кнопкою «Верифікація».

  Huobi верифікація

  • Робимо селфі з цим документом (через веб камеру або за допомогою мобільного телефону) та завершуємо процес верифікації.

  У середньому протягом 24 годин менеджери біржі перевірять зазначені дані та змінять статус облікового запису на верифікований.

  Як користуватися біржею Huobi Global

  Налаштування безпеки облікового запису (2FA)

  Безпека акаунта Huobi

  Після створення особистого облікового запису на біржі Хуобі рекомендується відразу налаштувати захист свого облікового запису (кращий варіант через Google Authenticator, встановленого на мобільний телефон):

  • В особистому кабінеті біржі наводимо мишку на значок людини в меню і в меню вибираємо «Акаунт і Безпека».
  • На сторінці, що відкрилася в розділі «Двофакторна аутентифікація» вибираємо Google Authenticator і навпроти нього «Підключити».
  • Скануємо вказаний QR-код програмою Google Authenticator та зберігаємо секретний ключ у надійному місці, а також вводимо 6-значний код з Google Authenticator у формі нижче та підтверджуємо підключення захисту.
  • Переходимо в свою електронну поштову скриньку, копіюємо код з листа від біржі Huobi та підтверджуємо активацію захисту облікового запису через Google Authenticator.

  Надалі при вході в особистий кабінет на біржі та при виведенні коштів з біржі необхідно буде вводити код із програми Google Authenticator (6 цифр, що автоматично змінюються кожні 60 секунд), що надійно захистить Ваші кошти та особисті дані від шахраїв.

  Поповнення рахунку на біржі та виведення коштів

  Гаманець Huobi поповнення та вивід

  Поповнення рахунку та виведення власних коштів з біржі Huobi нічим не відрізняється від інших криптовалютних бірж.

  Щоб поповнити рахунок, потрібно перейти в особистому кабінеті в розділ «Баланси» – «Обмінний рахунок» (в меню), після чого відкриється біржовий гаманець (таблиця з повним списком доступних для торгів криптовалют).

  У таблиці знаходимо криптовалюту, що цікавить нас, навпроти неї в рядку наводимо мишкою і вибираємо «Поповнити», після чого на сторінці поповнення копіюємо унікальну адресу Вашого біржового гаманця для даної криптовалюти і відправляємо на нього цю криптовалюту (на цій же сторінці вказується мінімальна сума, нижче якої переводити не потрібно, оскільки коштів не надійдуть до облікового запису).

  Виведення криптовалюти з Huobi працює за тим же принципом, як і поповнення, тільки навпроти потрібної криптовалюти в таблиці гаманця вибираємо «Зняти», вказуємо гаманець для виведення та кількість криптовалюти, після чого підтверджуємо виведення (через Google Authenticator та E-mail). Після обробки заявки та підтвердження мережі, надіслані кошти надходять на вказаний при виведенні рахунок.

  Як торгувати на біржі Huobi

  Як торгувати криптовалютою на Huobi

  Перейти в торговий термінал біржі Хуобі (спот платформа) можна в особистому кабінеті біржі, обравши відповідний розділ меню: “Spot Trading” (українською “Спот трейдінг”).

  На замітку від ProBitcoin.com.ua: новачкам рекомендується торгувати на спотовому ринку (без кредитного плеча та позикових коштів – у розділах Ф’ючерсів та Margin) щоб не ризикувати позиковими коштами та не «злити» свій баланс на біржі.

  Для початку торгівлі переходимо в торговельний термінал біржі через меню «Спот трейдінг» (зовні дуже схожий на торговельний термінал більшості криптовалютних бірж, тому багатьом буде легко з ним розібратися):

  • У таблиці ліворуч можна вибирати пару (у прикладі: ETH/USDT).
  • По центру екрана торгового терміналу доступний графік із зміною ціни обраної торгової пари.
  • Праворуч від графіка відображено «Біржову склянку», в якій вказані поточні заявки інших трейдерів (на купівлю та продаж).
  • Під графіком 2 блоки для купівлі та продажу криптовалюти (за обраною торговою парою), в яких також можна перемикатися в кілька режимів торгівлі (по ліміту – самостійно виставляти ордери, по ринку, виставляти Стоп-ліміт і Trigger ордери на купівлю або продаж).
  • Всі відкриті ордери та історія торгівлі відображаються в самому низу торгового терміналу (там же можна скасовувати старі ордери).

  Також на біржі Huobi доступна торгівля ф’ючерсами Huobi Futures (розділ меню в особистому кабінеті «Похідні»), але для торгівлі Ф’ючерсами обов’язково потрібно розуміти, що це таке і як на них заробляти, а також перед початком торгів пройти верифікацію (якщо не проходили раніше).

  Перейти на Huobi

  Торгівельна комісія біржі

  Комісії Huobi

  Стандартна торгова комісія на крипто біржі Huobi Global:

  • 0,2% для Maker.
  • 0,2% для Taker.

  Щоб знизити торгову комісію, можна використовувати для її оплати внутрішню криптовалюту біржі Huobi Token (HT), яку можна купити на біржі за поточним курсом.

  Залежно від кількості куплених та утримуваних у своєму обліковому записі Huobi Token, комісія може знизитися до 0.07%, а за наявності VIP статусу (високих торгових оборотів) комісію можна знизити до 0.0097% для Maker та 0.0193% для Taker.

  Які криптовалюти підтримує біржа?

  Торгувати на біржі Huobi можна такою криптовалютою:

  USDT, HUSD, BTC, ZEC, IOTA, NEO, TRX, QTUM, XEM, OMG, HC, LSK, DCR, BTG, STEEM, ETH, EOS, HT, HPT, GUSD, TUSD, PAX, USDC, TNB, QSP, REQ, HB10, XRP, BCH, LTC, XMR, ETC, ADA, DASH, BTS, SRN, ACT, PHX, KCASH, IQ, CMT, APPC, RCN, SMT, ADX, TNT, OST, ITC, LUN, GNX, AST, VEN, VET, QASH, EVX, MDS, SNC, PROPY, EKO, NAS, BCD, WAXP, WICC, TOPC, SWFTC, DBC, ELF, AIDOC, QUN, IOST, ICX, WAVES, SNT, SALT, GNT, ZJLT, MEETONE, PNT, IDT, DAC, BCV, SEXC, TOS, MUSK, ADD, MT, BTM, PAY, KNC, POWR, BAT, DGD, XZC, ZRX, GAS, MANA, ENG, CVC, MCO, MTL, RDN, STORJ, CHAT, LINK, YEE, DAT, THETA,LET, DTA, XLM, XVG, HIT, NCASH, GSC, UC, UIP, CNN, AAC, UUU, CDC, LXT, BUT, 18C, DATX, PORTAL, GTC, HOT, MAN, GET, PC, REN, EOSDAC, AE, BKBT, INC, GVE, SEELE, FTI, EKT, XMX, YCC, FAIR, SSP, EON, EOP, LYM, NCC, RCCC, CVCOIN, RTE, TRIO, GRS, ARDR, NANO, ZEN, RBTC, BSV, ONG, MXC, XTZ, NULS, COVA, LAMB, CVNT, DOGE, IRIS, UTK, MEET, ZIL, SOC, RUFF, OCN, ELA, BCX, SBTC, ETF, BIFI, ZLA, STK, WPR, MTN, MTX, EDU, BLZ, ABT, EGCC, SHE, MEX, IIC, CTXC, ONT, BFT, WAN, KAN, NKN, ALGO, OGO, CRO, EGT, AKRO, PVT, CNNS, GT, BHT, PIZZA, VSYS, DOCK, BTT, SC, KMD, LOOM, NEXO, CRE, FTT, LOL, WXT, ARPA, FOR, VIDY, NODE, BHD, ETN, NPXS, TOP, FSN, ONE, EM, MX, CKB, SKM, EOS, HIVE, JST, OGN, RVN, NEST, DOT, KSM, CHR, LUNA, BAL, BAND, NVT, LEND, LBA, POLY, PAI, WTC, MKR, DAI, CRV, COMP, SNX, BOX, DGB, GXC, BIX, HVT, TFUEL, UGAS, ATOM, TT, NEW, RSR, ATP, TRB, WNXM, BT1, YFII, YFI, BT2.

  Також після проходження процедури верифікації облікового запису можлива торгівля у парах з фіатною валютою: USD, EUR, UAH.

  Заробіток на біржі Huobi

  Huobi Primepool

  Huobi Primepool

  Huobi Primepool (Хуобі Праймпул) – це розділ для заробітку на біржі Huobi за рахунок блокування своїх активів на певний термін та отримання Еірдропу (Airdrop), а також участі у токенсейлах біржі Huobi Exclusive (Хуобі Ексклюзив).

  Порада від ProBitcoin.com.ua: перейти до розділу Huobi Primepool можна за допомогою меню особистого кабінету біржі («Фінанси» – «Primepool»).

  Huobi Primelist (Хуобі ПраймЛіст) – це платформа для лістингу нових токенів на криптобіржі Huobi (можливість купити нові токени за низькою ціною до їх лістингу на біржі).

  Потрапити до праймліста (пріоритетний список або черга) можна за підпискою токенів біржі HT (у потрібні дати після анонсу токенсейлу). Всі користувачі, які потрапляють в Primelist, можуть купити новий токен за дисконтною ціною і після його лістингу на біржі продати (або чекати зростання його вартості).

  Багато токенів після сейлу та лістингу на біржі в ціні виростають мінімум у 3-4 рази.

  Huobi Earn

  Huobi Earn

  Huobi Earn – розділ біржі для пасивного заробітку на депозитах у криптовалюті (є постійні пропозиції, акції та ексклюзивні пропозиції для новачків).

  На Huobi Earn є 2 типи депозитів:

  • Гнучкі. Низька доходність, але криптовалюта не блокується і доступна висновку будь-якої миті.
  • Фіксовані. Висока доходність (до 100% річних і більше), але криптовалюта фіксується терміном від 15 днів.

  Порада від ProBitcoin.com.ua: щоб почати заробляти в Huobi Earn, обліковий запис на біржі повинен бути верифікований.

  Для заробітку на Huobi Earn необхідно перейти в розділ меню «Фінанси» – «Huobi Earn», вибрати відповідну пропозицію на сторінці, що відкрилася, і натиснути навпроти нього кнопку «Брати участь».

  Huobi Staking

  Huobi Staking

  Huobi Staking (Хуобі Стейкінг) – депозити у криптовалюті, заробляти на яких можуть вірифіковані користувачі на біржі.

  Достатньо вибрати зі списку доступних криптовалют, що підходить за прибутковістю, внести свої токени і почати отримувати пасивний дохід з них.

  Для переходу у розділ Huobi Staking необхідно в меню вибрати «Фінанси» – «Ставки».

  Перейти на Huobi

  Huobi токен (HT) – що це таке?

  Huobi Токен HT

  Huobi Token (HT) – токен криптобіржі Huobi, запущений для залучення коштів на біржу від користувачів і дає їм багато можливостей натомість, а саме:

  • Знижки на торговельну комісію (від 10 до 90%);
  • Можливість голосувати за додавання нових криптовалют на біржу;
  • Можливість торгувати із кредитним плечем на біржі (маржинальна торгівля);
  • Заробляти на майнінгу за допомогою токена (блокувати свої HT токени на біржовому гаманці та отримувати за це винагороди).
  • Заробляти на перепродажі токенів Huobi Token, які непогано зростають у ціні з кожним роком (через попит на них за рахунок популярності самої біржі, особливо на азіатському ринку).

  Huobi Token дає масу переваг їх власникам, тому їх багато хто розглядає, як хорошу довгострокову інвестицію та зручний інструмент для зниження комісії на біржі (щоб платити комісію при торгівлі на Huobi за допомогою Huobi Token, необхідно в налаштуваннях свого облікового запису включити цю послугу).

  Мобільний додаток біржі Huobi

  Мобільний додаток Huobi

  На офіційному сайті криптобіржі Huobi у розділі меню «Завантаження» можна завантажити різні офіційні програми для планшетів та мобільних телефонів на операційних системах iOS та Android, серед яких є програми:

  • Huobi Global – для торгівлі.
  • Huobi OTC – для операції з фіатною валютою.
  • Huobi Chat – чат для трейдерів біржі.
  • Huobi Pool – майнінг пул біржі.
  • Huobi Wallet – криптовалютний гаманець біржі Huobi Global.

  За бажанням можна вибрати одну або кілька відповідних офіційних програм та встановити їх на свій мобільний телефон.

  Служба підтримки біржі Huobi

  Huobi Підтримка

  Знайти відповіді на запитання та зв’язатися з підтримкою Huobi Global можна на сторінці «Підтримка» (посилання в самому низу на сайті біржі).

  На сторінці підтримки детально описані відповіді з усіх популярних питань, а також є плаваюче вікно входу в чат з підтримкою біржі, за допомогою якого можна вирішити всі питання, що Вас цікавлять.

  Переваги та недоліки криптовалютної біржі Huobi

  Переваги

  • Одна з найстаріших і найбільших бірж для торгівлі криптовалютою.
  • Офіційний сайт перекладено більш ніж 10 мовами, навіть на українську (біржа орієнтується на зручність роботи користувачів з різних регіонів).
  • Кошти клієнтів (криптовалюта) зберігаються у холодних гаманцях і перебувають у безпеці.
  • У біржі є власний унікальний токен Huobi Token (HT), який має попит у покупців (входить до ТОП-100 по Coinmarketcap).
  • Трейдери можуть торгувати через офіційні мобільні додатки, доступні для пристроїв на Android та iOS.
  • Верифікація особи та завантаження документів на біржі не обов’язкова.
  • На Huobi постійно відбуваються різноманітні акції та роздачі бонусів для нових та активних користувачів біржі.
  • Для бажаючих отримувати додатковий дохід на біржі передбачено вигідну реферальну програму.

  Недоліки

  • Для торгівлі з фіатом потрібна верифікація особи.
  • Біржа тільки-но починає активно розвиватися на ринку Східної Європи та в Україні.

  Альтернативи Huobi Global – кращі аналоги біржі

  • Binance – краща біржа у світі за багатьма показниками, активно розвивається на ринку України та користується великим попитом у новачків та досвідчених трейдерів.
  • ByBit – входить до ТОП-5 найбільших бірж для торгівлі криптовалютними деривативами та розвиває спот торгівлю криптовалютами. Якісна та зручна анонімна біржа.

  Перейти на Huobi

  Висновок щодо огляду та відгуки про Huobi Global (Хуобі Глобал)

  За довгі роки роботи біржа Huobi Global стала одним із лідерів серед криптовалютних бірж, при цьому за ці роки біржа суттєво оновилася (додано та покращено безліч корисних для трейдерів інструментів, запущено десятки корисних сервісів та функцій), а найголовніше – на цьому роботи з удосконалення біржі не закінчені та ведуться щодня.

  Хуобі Глобал підтримує сотні популярних криптовалют, активно працює над розвитком криптовалютної спільноти, а також надає всі необхідні для успішного трейдингу інструменти.

  Біржу Huobi Global користувачі часто шукають на українській по таким запитам: Хуобі Глобал, Хіобі Глобал, Ніобі Глобал.

  Уважно вивчаючи відгуки про Huobi Global за останні роки на тематичних крипто блогах, форумах та сайтах відгуків, можна дійти висновку – біржа надійна, користується попитом у багатьох країнах, недаремно очолює рейтинги криптовалютних бірж.

  Якщо у Вас є досвід використання біржі, залишаємо свої відгуки про Хуобі Глобал в коментарях нижче під оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “Біржа Huobi (Хуобі) – реєстрація, огляд офіційного сайту та відгуки про huobi.com”

  1. Не розумію, чому всі вибирають бінанс, коли хуобі нічим не гірша, а навіть краща.
   Я користуюсь цією біржею більше 2 років та іншим раджу. Коли верифіеуєте свій акаунт, зможете поповнювати рахунок з карти Приватбанку, а також заробляти на сейлах.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок