Перейти до вмісту

WhiteBIT Token (WBT) – що це таке, огляд як купити, прогноз ціни та відгуки про токен біржі ВайтБІТ

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 25.07.2022

  Whitebit Token WBT

  Велика українсько-європейська криптобіржа WhiteBIT анонсувала запуск власного токена – WhiteBIT Token (WBT). У цьому огляді дізнаємося, що таке – WhiteBIT Token та як його можна використовувати, які у нього перспективи, де і як можна купити токен біржі WhiteBIT, чи можна на ньому заробити, а також розглянемо відгуки про WhiteBIT Token від трейдерів та інвесторів з України та по всьому світу.

  Що таке – WhiteBIT Token та навіщо він потрібен?

  WhiteBIT Token (ВайтБІТ Токен, скорочено WBT) – це токен українсько-європейської криптовалютної біржі WhiteBIT, необхідний для отримання різних переваг на біржі (від отримання різних бонусів до зниження торгівельних комісій).

  Багато відомих криптовалютних бірж мають власний токен, не винятком стала і біржа WhiteBIT (анонс запуску свого токена відбувся 20 липня 2022 року).

  Офіційний сайт біржі: https://whitebit.com (огляд – біржа WhiteBIT).

  Користувачі WhiteBIT, які куплять WhiteBIT Token та триматимуть його на балансі біржі, отримають такі переваги:

  • Знижка на торгові комісії (у разі використання WhiteBIT Token для сплати торгових комісійних зборів біржі).
  • Безкоштовне щоденне зняття токенів стандарту ERC-20 (ETH) з балансу біржі (без комісії).
  • Поліпшені умови щодо реферальної програми біржі (збільшення ставки до 50%).
  • Безкоштовні щоденні AML перевірки транзакцій «на чистоту».
  • Та багато іншого (стежимо за анонсами біржі).

  Усього буде випущено 400 000 000 WhiteBIT Токен (WBT), при цьому 200 000 000 WBT будуть спочатку заблоковані (розблоковано поетапно протягом трьох років після випуску).

  Де і як купити WhiteBIT Token (WBT)

  Після анонсу та проведення токенсейлу WhiteBIT Token, токени WBT можна буде купити чи продати на самій біржі WhiteBIT (у парах до USDT, гривні (UAH), тощо).

  Також у найближчому майбутньому Вайтбіт токен буде доступний для торгів на інших найбільших криптобіржах світу.

  Перспективи WhiteBIT Токен та прогноз ціни на найближчі роки

  Токени криптовалютних бірж, особливо таких популярних та розвинених, як WhiteBIT – гарна можливість для заробітку, як для звичайних трейдерів, так і для професійних крипто інвесторів.

  За рахунок постійного попиту серед аудиторії біржі, що вже сформувалася, токени WhiteBIT відразу ж після проведення токенсейлу можуть активно почати зростати в ціні (цілком ймовірна активна реклама від самої біржі, проведення Еірдропів, промо акцій і конкурсів, які в декілька разів підвищать попит на даний токен).

  Також варто враховувати, що за рахунок використання алгоритму спалювання токенів WBT (на основі комісій, отриманих від користувачів біржі), а також обмеженої кількості токенів у обігу є високий потенціал для зростання на перші роки після запуску WhiteBIT Token в обіг.

  Переваги та недоліки токену біржі WhiteBIT

  Переваги

  • Токен від однієї з найбільших європейських криптовалютних бірж, що активно розвиваються, має гарну репутацію.
  • Власники токена WhiteBIT Token (WBT) отримує безліч переваг на біржі (знижені торгові комісії, виведення інших криптовалют із біржі без комісії тощо).
  • Доступне спалювання монет (зменшення загальної кількості токенів у користуванні).
  • Обмежена пропозиція.
  • Великий набір перспектив зростання ціни.

  Недоліки

  • Запуск токена на «ведмежому» крипто ринку.

  Висновок щодо огляду та відгуки про WhiteBIT Token (WBT)

  Запуск власного токена WhiteBIT Token (WBT) – дуже важлива подія, як для самої біржі WhiteBIT, так і для її користувачів, адже завдяки цій події багато хто зможе добре заробити (на попередній купівлі, використанні самого токена, а також щоденної торгівлі).

  Для трейдерів біржі WhiteBIT поява токена WBT позитивно позначиться на їх економії на біржі (можна добре економити на торгових комісіях), а перші інвестори в перспективі з високою ймовірністю зможуть добре заробити на зростанні вартості самого токена (не інвестиційна порада, можливі різні сценарії).

  А що Ви думаєте про токен криптобіржі WhiteBIT? Свої думки та відгуки про WhiteBIT Token (WBT) залишаємо в коментарях до цього огляду, а також вказуємо свої прогнози щодо цього токену на найближчі роки.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  1 коментар до “WhiteBIT Token (WBT) – що це таке, огляд як купити, прогноз ціни та відгуки про токен біржі ВайтБІТ”

  1. Коли і як можна бути купити вайтбіт токени??
   Чи є пресейл, як прийняти участь інвесторам з України?

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок