Перейти до вмісту

Код запрошення Huobi (Referral Code) – для реєстрації, отримання привітального бонусу та знижки на торгові комісії біржі

Huobi Referral Code код запрошення

При реєстрації на крипто біржі Huobi потрібно ввести код запрошення, але не розумієте, що це таке і навіщо його вводити? У цьому огляді дізнаємось, що таке код запрошення Huobi, який код і навіщо потрібно вказувати при реєстрації, щоб отримати знижки на торгівельні комісії та інші привітальні бонуси від біржі.

Що таке – код запрошення Huobi і де його взяти?

Код запрошення Huobi (Referral Code) – це реферальний або партнерський код (складається з цифр та букв латинського алфавіту), який можна вказувати під час реєстрації на криптовалютній біржі Huobi (Huobi Global).

Введення коду запрошення при реєстрації на криптобіржі Huobi дозволяє отримати знижки на торгові комісії (від 0% до 20%, залежно від коду), а власник коду (партнер біржі) отримує від біржі бонус у вигляді партнерського кешбеку від отриманої біржею комісією від залучених рефералів.

Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: якщо пройти реєстрацію на криптобіржі Huobi за цим реферальним посиланням, код запрошення буде виставлений автоматично, але про всяк випадок краще перевірити, щоб у реєстраційній формі був вказаний реферальний код: 6qjh4223

Код запрошення Huobi для введення під час реєстрації на біржі та отримання знижки на торгові комісії

Код запрошення Huobi (знижка 15% на торгові комісії біржі): 6qjh4223

Щоб отримати знижку на комісії при торгівлі на біржі Huobi, необхідно:

 • Відкрити офіційний сайт біржі за посиланням: https://www.huobi.com
 • У меню вибрати “Реєстрація”.
 • Заповнити реєстраційну форму, уважно вказавши свій E-mail, задавши складний пароль до облікового запису, а також вказати наш промокод у графі «Код запрошення (необов’язково)»: 6qjh4223

Код запрошення при реєстрації на Huobi

 • Завершуємо реєстрацію та підтверджуємо свій E-mail (потрібно перейти за посиланням у листі від Huobi).

Створивши обліковий запис на біржі, можна перейти до його верифікації, налаштування додаткового захисту (2FA), а також поповнення балансу та початку торгівлі.

Використовувати реферальний код (код запрошення) можна необмежену кількість разів.

Привітальний бонус Huobi для нових користувачів біржі

Привітальний бонус Huobi

Криптовалютна біржа Huobi дуже щедро винагороджує всіх нових користувачів за кілька простих дій відразу після реєстрації.

Кожен може отримати вітальний бонус (до 300 USD + криптовалюта у подарунок), розмір якого залежить від виконаних дій:

 • 20 USD за депозит на суму від 100 USD (можна у криптовалюті).
 • 20 USD за угоду на спот ринку на суму від 100 USD (у будь-якій торговій парі).
 • 30 USD за депозит на суму від 2000 USD (у перші 24 години після реєстрації).
 • 40 USD за торгівлю на біржі на спот ринку (оборот має бути понад 3000 USD).
 • 10 USD за запрошенням друга на біржу за своїм реферальним посиланням або за кодом запрошення.
 • 10 USD за створення облікового запису Huobi Cloud Wallet.
 • 10 USD за вчинення ф’ючерсної угоди на біржі. 10 USD за внесення депозиту у Huobi Earn (пасивний заробіток на криптовалюті на біржі).

Порада ProBitcoin.com.ua: деякі із зазначених привітальних бонусів видаються в поінт-картках, які можна використати для оплати торговельної комісії на біржі. Також слід пам’ятати, що привітальний бонус має обмежений термін дії.

Що робити, якщо вказали інший код запрошення Huobi під час реєстрації?

Якщо в реєстраційній формі зазначений інший код запрошення, його можна стерти та замінити на потрібний (з цього огляду).

Якщо реєстрацію на біржі вже пройдено за іншим кодом запрошення або чужим реферальним посиланням, то єдиний варіант виправити ситуацію – створити новий обліковий запис, використовуючи правильний код запрошення та іншу E-mail адресу.

На закінчення нагадаємо, що використання коду запрошення при реєстрації може допомогти суттєво економити при торгівлі криптовалютою на біржі (можна отримувати бонус – кешбек на комісії). Якщо у Вас виникли додаткові запитання, який краще вказати код запрошення при реєстрації облікового запису на біржі Huobi (Хуобі), пишемо свої відгуки в коментарях нижче.

Зберегти в соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
Ок