Перейти до вмісту

КУНА (KUNA) – реєстрація, огляд біржі, відгуки користувачів та трейдерів

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 01.01.2022

  KUNA Exchange

  Нижче розглянемо якісну і надійну криптовалютну біржу KUNA, яка впевнено набирає обертів і користується попитом в Україні та Східній Європі вже не перший рік. Розглянемо її переваги та особливості, як єю користуватися, а також дізнаємося, які є відгуки про KUNA від реальних користувачів біржі та трейдерів.

  Огляд криптовалютної біржі KUNA Exchange

  KUNA Exchange (КУНА Ексчендж, офіційний сайт https://kuna.io) – це українська криптовалютна біржа, що надає можливість швидко, зручно і за вигідним курсом купувати і продавати криптовалюту за гривню, долари та рублі.

  Одними з ключових переваг біржі КУНА є сучасний і зручний інтерфейс, зручність поповнення рахунку і виведення коштів (особливо в Україні – в національній валюті гривні з банківських карт), низькі торговельні комісії, а також відсутність обов’язкової верифікації.

  На криптовалютній біржі Kuna для торгів доступні такі пари: BTC/UAH, ETH/UAH, BTC/EURS, BTC/USDT, BTC/USD, ETH/BTC, TUSD/UAH, USDT/UAH, ETH/USDT, DAI/UAH, XRP/UAH, XEM/UAH, ZEC/UAH, WAVES/UAH, EURS/UAH, KUN/BTC, DASH/UAH, REM/UAH, BCH/UAH, EOS/UAH, KRB/UAH, REM/ETH, UAH/ARUB, EOS/BTC, BCH/BTC, HKN/BTC, XLM/UAH, LTC/UAH, ARN/BTC, BTC/ARUB, GOL/BTC, GBG/USDT, USDC/UAH, BNB/UAH, BNB/RUB.

  Реєстрація на біржі KUNA

  Реєстрація на біржі KUNA

  Зареєструватись на біржі КУНА дуже просто і це можна зробити всього за кілька хвилин:

  • Переходимо на офіційний сайт біржі KUNA та в меню вибираємо «Зареєструватися».
  • У формі реєстрації заповнюємо реєстраційні дані (Email і пароль), а також ставимо галочку, погоджуючись з правилами використання біржі KUNA Exchange, після чого натискаємо на кнопку «Продовжити».
  • У формі підтвердження реєстрації вводимо цифровий код, який відразу прийде на вказаний Email і підтверджуємо реєстрацію.

  Аккаунт створений і можна відразу увійти в особистий кабінет біржі KUNA, використовуючи свій Email і пароль і приступити до торгівлі, попередньо поповнивши баланс на біржі найбільш зручним для себе способом (в криптовалюті чи в фіатній валюті).

  Як користуватися біржею KUNA Exchange

  Як поповнити баланс на біржі KUNA

  Для поповнення балансу на кріптовалютной біржі Kuna після входу в особистий кабінет на біржі необхідно перейти в розділ меню «Активи», зі списку валют і криптовалюта вибрати потрібний актив і навпроти нього клікнути на кнопку «Поповнення», після чого слідувати вказівкам біржі або прикладів, зазначеним нижче.

  Розглянемо кілька варіантів поповнення рахунку на біржі Куна, які користуються найбільшим попитом:

  • В гривні. У розділі активи вибираємо рядок UAH і натиском навпроти неї на кнопку «Поповнення». Вибираємо спосіб поповнення (наприклад, з банківської карти Visa або MasterCard). При поповненні банківською картою, попередньо додаємо її в список своїх карт, після чого проводимо оплату, вказавши номер карти, CVV код і суму поповнення, і підтверджуємо платіж. Важливо, щоб карта була оформлена на громадянина України в одному з українських банків, а також вона підтримувала 3D Secure.

  Поповнення рахунку KUNA

  • В доларах. Щоб поповнити рахунок на біржі КУНА в доларах, необхідно вибрати рядок USD на сторінці «Активи» і навпроти неї натиснути на кнопку «Поповнити». Вибрати спосіб поповнення (КУНА Код або платіжні системи), і при поповненні через платіжки вказати суму поповнення в доларах, натиснути кнопку «Поповнити баланс», після чого система перенаправить на сайт платіжної системи, де потрібно провести оплату. Поповнення в доларах можливо з платіжних систем Perfect Money, Payeer, Advanced Cash.
  • Криптовалютою. У прикладі розглянемо, як поповнити біржевий рахунок криптовалютою Bitcoin (BTC). Для цього в особистому кабінеті в розділі «Активи» вибираємо рядок BTC і навпроти неї натискаємо кнопку «Поповнити», вибираємо «На адресу», натискаємо кнопку «Згенерувати адресу» і переводимо на згенерований адреса BTC необхідну кількість Біткоїнів.

  Як торгувати (купувати і продавати криптовалюта) на біржі KUNA

  Торгівля на біржі Kuna

  Після поповнення рахунку на біржі КУНА можна відразу переходити до торгівлі (купівлі або продажу криптовалюти). Для цього необхідно виконати наступну послідовність дій:

  • В особистому кабінеті біржі переходимо у вкладку меню «Торги».
  • По центру екрану вибираємо торговельну пару (в прикладі на скріншоті вище: BTC/USD).
  • За графіком обраної торгової пари проводимо аналіз і здійснюємо покупку або продаж (в даному прикладі купуємо чи продаємо біткоіни за долари), при цьому операцію можна проводити за поточною ринковою вартістю (вкладка під графіком «Маркет») або самостійно виставити необхідну ціну (вкладка під графіком «Ліміт»).

  Всі відкладені і виконані ордера за обраною торгової парі відображаються внизу сторінки торгів.

  Як виводити кошти з біржі КУНА

  Вивід з KUNA

  Виведення коштів з біржі KUNA проходить практично в такій же послідовності, як і поповнення рахунку.

  Для цього потрібно в особистому кабінеті біржі перейти в розділ «Активи», вибрати потрібну валюту або криптовалюта і натиснути навпроти неї на кнопку «Вивід», після чого вибрати спосіб виведення, вказати дані щодо виведення (сума виводу, гаманець або карта одержувача платежу) і підтвердити виведення коштів.

  Виведення гривні та доларів на рахунки платіжних систем і банківських карт в більшості випадків проходять миттєво, а швидкість виведення на кріптовалютні гаманці залежить від завантаженості мережі обраної криптовалюти.

  Ліміти та комісії біржі КУНА

  Комісії та ліміти KUNA

  При поповненні рахунку і виведення коштів з біржі може стягуватися комісія, в залежності від обраного способу проведення операції:

  • В гривні (UAH). При поповненні рахунку в гривні з банківської карти = 1,5% + 5 грн (необхідно враховувати, що в Україні при поповненні банківською картою сума одного платежу повинна бути до 14 500 грн, тому більші суму потрібно розбивати на кілька платежів), при виведенні в гривні на банківську карту комісія складає 1,5% (мінімальна сума виводу 100 грн).
  • В доларах (USD). При поповненні рахунку в доларах комісія залежить від обраного способу поповнення (AdvCash = 0.5%, Payeer = 2%, Perfect Money = 2%, мінімальна сума поповнення 1 USD), при виведенні коштів в доларах комісія: AdvCash = 2,9%, Payeer = 1,5%, Perfect Money = 1%, мінімальна сума виводу 1 USD.
  • В криптовалюті. Поповнення рахунку в криптовалюта проходить без комісії, а при виведенні комісія відрізняється для кожного виду криптовалюта (невисока, докладніше в розділі «Комісії та ліміти» на офіційному сайті біржі).

  Важлива інформація: комісія при поповненні рахунку і виведення коштів з біржі може з часом змінитися (актуальна комісія відображається при виборі кожного способу поповнення і виведення коштів в особистому кабінеті).

  Торгова комісія на біржі Kuna становить 0,25% (з продавців і покупців). Можна знизити торгову комісію за рахунок покупки PRO аккаунта.

  Переваги та особливості Преміум акаунтів (PRO)

  Преміум акаунт KUNA

  Купивши преміум аккаунт на біржі KUNA можна отримати ряд переваг та зручностей при роботі з біржею:

  • Зниження торгової комісії (в залежності від виду PRO аккаунта: PRO Maker або VIP Trader комісія буде 0% для мейкерів і 0,125% – 0,25% для тейкером, приклад на скріншоті вище).
  • Персональний канал зв’язку з підтримкою, пріоритетне обслуговування.
  • Відкривається доступ до закритого тестування нових функцій на біржі.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: на офіційному сайті біржі КУНА вказана рекомендація, що купувати PRO аккаунт краще тим користувачам біржі, щоденний торговий оборот яких перевищує 800 доларів. Для покупки Преміум аккаунта необхідно купити відповідне вартості аккаунта кількість внутрішніх токенов KUN і написати на підтримку біржі.

  Перейти в KUNA

  Реферальна програма біржі KUNA

  Реферальная програма KUNA Exchange

  На кріптовалютній біржі KUNA діє вигідна реферальная програма, яка дає можливість усім бажаючим заробляти до 75% від комісії біржі на залучених рефералах.

  Відсоток реферальної комісії залежить від торгового обороту запрошених рефералів за тиждень (постійно змінюється від 0% до 75%).

  Таким чином біржа намагається стимулювати партнерів не тільки на кількісний розвиток партнерської структури, а й на її стимулювання до постійної активності на біржі. Приклади розподілу прибутку від партнерів зазначений на скріншоті.

  Нарахування партнерських бонусів проходить щовівторка.

  Мобільний додаток біржі KUNA

  Мобільний додаток біржі KUNA

  Офіційний мобільний додаток біржі КУНА – досить зручне рішення для клієнтів, яким важливо мати доступ до біржі завжди «під рукою». Додаток біржі KUNA можна скачати для:

  • iOS.
  • Android.

  Порада від Probitcoin.com.ua: завантажити додаток біржі краще через офіційний сайт біржі (посилання доступні на головній сторінці біржі і в футері – в самому низу сайту біржі).

  По зручності використання, функціоналу і безпеки мобільний додаток біржі не поступається основному сайту.

  Служба підтримки біржі

  Підтримка користувачів KUNA

  На біржі Kuna дуже швидка і чуйна підтримка користувачів, яка завжди намагається допомогти клієнтам біржі з усіх питань.

  Зверніться до нас можна на офіційному сайті біржі через форму зворотного зв’язку або через спеціальний телеграм чат підтримки (посилання на чат можна знайти на головній сторінці біржі).

  При зверненні в службу підтримки рекомендується відразу максимально повно описати проблему або питання.

  Переваги та недоліки біржі КУНА

  Переваги

  • Якісна, сучасна і надійна біржа, яка підійде, як новачкам, так і досвідченим трейдерам.
  • Власник біржі Михайло Чобанян – публічна особа, активно просуває криптовалюта на ринку Східної Європи (України, РФ і т.д.). Один з його проектів, відома багатьом платформа Golos – соціальна мережа на блокчейні.
  • Сайт біржі КУНА доступний на декількох мовах для зручності роботи користувачів (насамперед – українською). Біржа KUNA в першу чергу користується попитом на ринку України (зручно поповнювати і виводити кошти в гривні безпосередньо на банківські карти українських банків), але в найближчий час біржа планує вийти на ринки Туреччини, Вірменії, Росії, Білорусі, Грузії та Казахстану.
  • Рахунки на біржі в валюті і криптовалюта забезпечені на 100%.
  • Безліч способів поповнення рахунку і виведення коштів, як в криптовалюті, так і в фіатних грошах (гривня, долар, рубль).
  • На біржі KUNA немає обов’язкової верифікації аккаунта. Одна з кращих підтримок серед кріптовалютних бірж (за відгуками користувачів), при цьому підтримка на біржі КУНА працює цілодобово українською, російською та англійською мовами.
  • На сторінці торгів використовується графіки і інструменти від платформи Trading View.
  • На біржі доступний для покупки внутрішній токен KUN (КУН), за який можна купувати ПРО аккаунт, використовувати для лістингу нові криптовалюти на біржі (по знижці), а також найближчим часом токен біржі дозволить отримувати знижку на торгової комісії на біржі.
  • Для зручності роботи є зручні мобільні додатки, які можна завантажити з офіційного сайту біржі Kuna для телефону на операційних системах iOS (App Store) і Android (Google Play).
  • Для досвідчених трейдерів на біржі є PRO акаунти, купивши які можна істотно економити на торгах на біржі.
  • Для додаткового заробітку, кожен користувач біржі KUNA може взяти участь в партнерській програмі (реферальній програмі), яка працює з березня 2019 року і дозволяє заробляти до 75% від торгової комісії залучених на біржу рефералів.

  Недоліки

  • Невеликий об’єм торгів по деяким торговим парам.

  Перейти в KUNA

  Відгуки про біржу KUNA.io (КУНА іо)

  На сьогоднішній день криптобіржа KUNA є однією з кращих (за відгуками, зручності роботи, поповнення рахунку і виведення коштів) на ринку Східної Європи (в першу чергу в Україні), так як має масу переваг для професійних трейдерів і новачків, які хочуть швидко та зручно купити популярну криптовалюту.

  Дана криптовалютна торгова платформа постійно розвивається і незабаром вийде на ринки багатьох країн, що позитивно позначиться на її обсягах торгів, підтримки нових криптовалют та звичайних фіатних валют, тому можна сміливо заводити собі тут аккаунт і користуватися біржею при необхідності, тим більше, що реєстрація швидка і не потрібна верифікація аккаунта, можна відразу торгувати і заробляти на торгівлі крпітовалютой.

  Свої відгуки про KUNA.io, корисні поради та рекомендації щодо використання біржі залишаємо в коментарях нижче.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  5 коментарів до “КУНА (KUNA) – реєстрація, огляд біржі, відгуки користувачів та трейдерів”

  1. Вкрали гроші. Двічи. Транзакції начебто “в обробці”. В перший раз вигадали якесь незрозуміла пояснення про начебто “сумнівну” мережу, запросили скріни й пояснення, результат нульовий. Наступного разу навіть відповідати не стали.

  2. Поповнити рахунок з картки монобанка можна? Хочу купити біткоїн, та не знаю де краще це зробити.
   Довіряю більше українським біржам, тому хочу вибрати біржу куна

   1. вкрали гроші, відправив 2 USDT, не прийшли, в підтримці сказали, що депозит менше 3 долларів не буде зарахований, також підтримка говорила рос мовою

    1. У цьому випадку – це Ваш промах… На кожній криптобіржі, не тільки на Куна, є мінімальна сума для зарахування для кожної криптовалюти, нижче якої транзакції не оброблюють. Треба звертати на це увагу при кожному переказі крипти на біржі

   2. Дуже гарна біржа, часто обмінюю тут крипту, подобаються у використанні куна коди, дуже зручні, раджу спробувати!

    P.S.: усіх вітаю з легалізацією криптовалют сьогодні в Україні! Усе тільки починається)

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок