Перейти до вмісту

Karbo (Карбо) – що це таке, перспективи, огляд, як купити криптовалюту Карбованець

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 06.07.2022

  Karbo KRB Карбованець

  З терміном Карбованець у багатьох виникає асоціація зі старою грошовою одиницею України, але не всі знають, що існує анонімна криптовалюта Карбованець (або скорочено – Карбо), про яку й розкажемо докладніше у цьому огляді. Дізнаємося, що таке – Karbo (Карбо), навіщо та як можна використовувати дану криптовалюту, де її купити та обміняти, а також зберігати (огляд гаманців), дізнаємося переваги та недоліки електронного карбованця та відгуки користувачів про нього в Україні та по всьому світу.

  Що таке – Karbo? Огляд криптовалюти Карбованець

  Karbo (Карбо або Електронний Карбованець) – це децентралізована анонімна криптовалюта, імовірно розроблена в Україні (інформації про розробників ніде не вказано), яка з’явилася 30 травня 2016 року (на популярному криптовалютному форумі Bitcointalk була розміщена інформація про запуск цієї криптовалюти ).

  Криптовалюта Карбо працює за технологією CryptoNote (на даному протоколі працюють багато анонімних криптовалют, наприклад: Monero та Bytecoin), за алгоритмом Proof-of-Work: YeSPOWer.

  Офіційний сайт криптовалюти Карбованець: https://karbo.org

  Основна мета створення даної криптовалюти – безпечні анонімні транзакції, без посередників та регуляторів, які не можна відстежити, при цьому Karbo – відкрита децентралізована система, якою кожен може почати користуватися без обмежень.

  Читаємо також огляд по українські біржі криптовалют.

  Технічні характеристики криптовалюти Карбо

  • Тикер: KRB.
  • Алгоритм роботи: Proof-of-Work: YeSPOWer.
  • Початкова емісія: 10 млн. KRB.
  • Інфляція: близько 2% від початкової кількості на рік.
  • Комісія мережі: 0.01 KRB (незалежно від суми переказу).

  Використання криптовалюти Karbo

  Партнери Karbo

  Насамперед, криптовалюту Karbo (KRB) можна використовувати як швидкий, дешевий та анонімний спосіб переказу коштів по всьому світу, без будь-яких обмежень та посередників.

  Другий напрямок – для розрахунків.

  Наприклад: на дошках оголошень Karbo Store та Karbonara, для благодійності, для оплати покупок у магазинах Skandinave, TeaKava, Estella в Україні та інші.

  Третій напрямок – заробіток на торгівлі криптовалютою Карбо на криптовалютних біржах.

  Де і як купити криптовалюту Карбо

  Серед найбільш відомих криптобірж, на яких є криптовалюта Karbo (KRB) для купівлі та продажу можна виділити:

  • BTC Trade UA.
  • Exchange Assets.
  • Richamster.
  • Cryptex24.

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: обміняти криптовалюту Карбованець (купити чи продати) також можна через онлайн обмінник Cryptobuy.

  Гаманці Karbo

  Гаманці Карбо

  Для користувачів криптовалюти Карбо доступний великий вибір гаманців (для зберігання та використання даної криптовалюти):

  • QT Wallet Classic – “рідний” Карбо гаманець.
  • QT Spring Wallet – альтернативний Karbo гаманець.
  • Lite Wallet – “легкий” гаманець, який не зберігає блокчейн на диску.
  • WEB Wallet – кастодіальний онлайн гаманець Карбо.
  • Browser Wallet – браузерний Карбо гаманець.
  • Mobile Wallet – гаманець для мобільних телефонів (додаток під Android, iOS на стадії розробки).
  • Paper Wallet – офлайн паперовий гаманець.

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: всі гаманці Karbo доступні для скачування та встановлення на офіційному сайті цієї криптовалюти.

  Де подивитись курс Karbo (KRB)

  Курс Karbo KRB

  Найпростіший та найбільш популярний спосіб відстежувати курс криптовалюти Карбо – через сервіс CoinMarketCap (рекомендуємо огляд CoinMarketCap).

  Подивитися курс Karbo (KRB) на поточний момент (до долара, євро, гривні, тощо) можна за посиланням: https://coinmarketcap.com/currencies/karbo/

  Оглядач Karbo (KRB)

  Karbo Explorer оглядач

  Karbowanec Blockchain Explorer (оглядач блокчейну Карбованець, https://explorer.karbo.org) – це оглядач блокчейна Карбо, через який можна відстежувати транзакції, стан мережі, складність майнінгу, тощо.

  Прогноз та перспективи Карбо

  За довгий період свого існування криптовалюта Karbo пережила безліч зльотів та падінь, при цьому в 2017 році вартість токенів Karbo (KRB) доходила більше 2 USD за 1 токен (при початковій ціні приблизно 0.006 USD).

  За кожний період активного зростання всіх криптовалют вартість монет Карбо збільшується в кілька разів, що говорить про наявність інтересу серед трейдерів та інвесторів.

  Анонімні криптовалюти продовжують набирати популярність з року в рік, тому перспективи у електронного Карбованця досить багатообіцяючі, якщо цей проект продовжить активно розвиватися (особливо у разі додавання більшої кількості партнерів, а також відомих криптобірж, щоб все більше користувачів дізналося про дану криптовалюту та почали єю торгувати).

  На найближчі роки багато лояльних користувачів Karbo прогнозують зростання до 5 – 10 USD за 1 KRB, але яка буде ситуація насправді, нікому не відомо.

  Переваги та недоліки криптовалюти Карбованець

  Переваги

  • Одна з перших українських криптовалют, яка продовжую розвиватись.
  • Обмежена кількість токенів KRB.
  • Криптовалюта Карбо та блокчейн проекту децентралізовані та анонімні.
  • Низькі комісії за транзакції.
  • Великий вибір офіційних гаманців.
  • Криптовалюта Карбо торгується на різних криптовалютних біржах.
  • Електронний Карбованець кожен може почати майнути навіть на домашньому ПК (інструкції, як майнити Карбо, доступні на офіційному сайті).

  Недоліки

  • Недостатня увага маркетингу та розвитку великої екосистеми по всьому світу.
  • Невеликий вибір обмінників та бірж, де можна обміняти Електронний Карбованець.

  Висновок щодо огляду криптовалюти Karbo

  Криптовалюта Karbo працює вже багато років поспіль та встигла довести свою надійність, вже має свою екосистему лояльних партнерів та користувачів, при цьому сам проект не перестає вдосконалюватись та розвиватися.

  Наскільки перспективний Електронний Карбованець та чи є у нього майбутнє на світовій арені, кожен може зробити висновок самостійно, проаналізувавши цей проект.

  Якщо Ви маєте додаткові запитання, поради чи зауваження, залишаємо свої відгуки про Karbo (Карбо) під цим оглядом.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок