Перейти до вмісту

Реферальний код Poloniex – що це таке, де взяти і який використовувати для отримання знижки при реєстрації

Реферальний код Poloniex

На початку 2021 року криптовалютна біржа Poloniex відновила свою реферальну програму, завдяки якій нові користувачі можуть вказати реферальний код під час реєстрації на біржі та отримати знижку на торгові комісії біржі. У статті дізнаємось, де взяти реферальний код для реєстрації на Poloniex для отримання максимальної знижки на комісії біржі та звернемо увагу на умови реферальної програми біржі та правила активації знижки.

Що таке – реферальний код на Poloniex та де його знайти?

Реферальний код Poloniex (Referral Code) – це спеціальний код, який видається партнерам біржі для залучення нових користувачів (можуть отримувати за це 20% від заробленої комісії біржею на рефералах), а нові користувачі біржі можуть вводити під час реєстрації облікового запису (для отримання знижки на торгові комісії біржі до 10%).

Щоб отримати знижку на комісійні збори біржі під час торгівлі, важливо вказати робочий реферальний код при реєстрації нового облікового запису, який можна знайти в цьому огляді.

Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: реферальний код може бути виставлений автоматично, якщо перейти до реєстрації за цим реферальним посиланням, якщо код не виставлений (або вказаний інший), його потрібно замінити на: RBR46YD2

Реферальний код Poloniex (для отримання максимальної знижки на торгові комісії після реєстрації)

Реферальний код Poloniex (знижка 10% на торгові комісії): RBR46YD2

Для отримання знижки від біржі при створенні облікового запису на Poloniex необхідно:

 • Перейти на офіційний сайт біржі Poloniex: https://poloniex.com
 • У меню вибрати російську мову (української немає) та натиснути в меню «Реєстрація».
 • Заповнити реєстраційну форму, вказавши в ній у розділі «Реферальний код (Optional)» цей код: RBR46YD2

Вводимо реферальний код на Poloniex

 • Завершити реєстрацію та підтвердити свою електронну поштову скриньку (перейти за посиланням у листі від Poloniex).

Після реєстрації з використанням реферального коду можна поповнювати баланс на біржі та торгувати зі знижкою на спот ринку та на ринку ф’ючерсів.

FAQ по використанню Poloniex Referral Code та отриманню бонусів від біржі

 • Яку знижку на торгову комісію можна отримати під час реєстрації за реферальним кодом на біржі Poloniex? Якщо вказати реферальний код (Referral Code) з цього огляду, можна отримати максимально можливу знижку на торгові комісії біржі = 10%.
 • Що робити, якщо не вказав реферальний код під час реєстрації на Полонікс? Єдиний спосіб вирішити таку проблему – створити новий обліковий запис (на інший E-mail) та вказати при реєстрації реферальний код із цієї статті, щоб отримати бонус у вигляді постійної знижки на торгові комісії біржі.
 • Чи потрібно вводити реферальний код на Poloniex під час створення облікового запису? Вказувати реферальний код не обов’язково, але завдяки вказівкам робочого реферального коду (промо коду) можна отримати знижку на комісії біржі безкоштовно.
 • Термін дії реферального коду від Poloniex біржі обмежений? Ні, у реферального коду немає терміну придатності, його можна використовувати будь-якої миті та в будь-якій кількості (можна відправити своїм друзям та знайомим, щоб вони пройшли реєстрацію з цим кодом і також отримали бонуси).

Як запрошувати друзів на біржу Poloniex за своїм реферальним кодом?

Кожен зареєстрований користувач біржі Poloniex може приєднатися до реферальної програми та запрошувати своїх друзів торгувати на біржі, для цього:

 • Після реєстрації на біржі переходимо в меню за значком користувача і в меню вибираємо «Реферальні».
 • На сторінці реферальної програми копіюємо свій унікальний реферальний код (або реферальне посилання) та надсилаємо його своїм друзям.
 • При реєстрації друзі вводять реферальний код (отримують знижки на комісії біржі), а той, хто запрошує, надалі отримує 20% від заробітку біржі на торгових комісіях своїх рефералів).

На завершення можна зробити висновок, що використання реферального коду на біржі Poloniex при реєстрації вигідно для самого користувача та того, хто його запрошує (кожен отримує свої бонуси від біржі), тому можна сміливо використати реферальний код під час реєстрації облікового запису. Свої відгуки, як можна економити на комісії на крипто біржі Poloniex, використовуючи реферальний код (і не тільки) вказуємо в коментарях нижче.

Зберегти в соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
Ок