Перейти до вмісту

Онлайн обмін криптовалют в Україні – огляд обмінників, де краще обміняти криптовалюту та фіатні гроші

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 25.07.2022

  Онлайн обмін криптовалют в Україні

  Онлайн обмін криптовалют займає найбільшу частину ринку купівлі та продажу криптовалюти в Україні, при цьому вагома частка обмінних операцій припадає на електронні криптообмінники. Нижче розглянемо, найкращі онлайн обмінники криптовалют, які криптовалюти в них можна обміняти, а також якими способами (купити чи продати з банківських карт, елктронних гаманців, за готівку).

  Криптовалютний обмінник – що це таке та навіщо потрібен?

  Криптовалютний обмінник – це онлайн сервіс для швидкого обміну (продажу чи купівлі) криптовалюти або віртуальних валют.

  Криптовалютні обмінники працюють так само, як і традиційні валютні обмінники у різних містах України, лише – онлайн (основні напрямки обміну між банківськими картками та криптовалютою, а також віртуальною фіатною валютою з електронних гаманців).

  Криптовалютні обмінники необхідні в першу чергу для швидкої купівлі криптовалюти без додаткових реєстрацій на криптовалютних біржах та інших сайтах, при цьому за вигідним ринковим обмінним курсом.

  Для підбору надійного криптовалютного онлайн обмінника рекомендуємо вивчити наведений нижче рейтинг українських обмінних сервісів.

  Кращі обмінники для онлайн обміну криптовалют в Україні

  365Cash

  Обмінник 365Cash

  365Cash – це якісний та надійний у роботі український онлайн обмінник криптовалют, який працює з 2015 року. Має вигідний обмінний курс, бонусну систему для постійних клієнтів (які пройшли реєстрацію) та реферальну програму для додаткового заробітку.

  Доступний онлайн обмін:

  • Криптовалюти: ETH, BTC, LTC, ZEC, BCH, DASH.
  • Валюти: гривня (UAH) через карти (Visa, MasterCard), Приват24, Монобанк.

  Сайт обмінника: https://365cash.co

  E-Money

  Обмінник E-Money

  E-Money – це один із найстаріших та перевірених часом криптовалютних обмінників в Україні (працює з 2013 року), через який можна швидко обміняти криптовалюти на фіат та назад (підтримуються банківські картки, електронні платіжні системи та доступні операції з готівкою в Одесі, Києві та Харкові).

  Доступний онлайн обмін:

  • Криптовалюти: ETH, LTC, BTC, USDT (ERC-20, TRC-20).
  • Валюти: гривня (UAH) через карти (Visa, MasterCard), Приват24, Монобанк, USD через електронні гаманці (Perfect Money, Capitalist, AdvCash).

  Сайт обмінника: https://e-money.cc

  BTC Sale

  Обмінник BTCSale

  BTC Sale – це вигідний за багатьма напрямками та швидкий в роботі онлайн обмінник для купівлі та продажу криптовалюти з великими резервами та якісною підтримкою клієнтів.

  Доступний онлайн обмін:

  • Криптовалюти: LTC, ETH, DOGE, TRX, USDT (TRC20, ERC20), DASH, USDC (TRC20, ERC20).
  • Валюти: гривня (UAH) через карти (Visa, MasterCard), Приват24, Монобанк, долар (USD) через електронні гаманці (Perfect Money, Payeer, AdvCash).

  Сайт обмінника: https://btcsale.biz

  Coin24

  Обмінник Coin24

  Coin24 – це популярний в Україні обмінник криптовалют, який працює з 2018 року, в якому можна обміняти понад 20 різних криптовалют (працює з різними картами банків України, а також інтернет-банкінгом Приват24 та Монобанку).

  Доступний онлайн обмін:

  • Криптовалюти: BTC, ETH, USDT (TRC20, ERC20, BEP20), USDC (TRC20, ERC20), XRP, TRX, DOGE, LTC, ZEC, DASH, BNB (BEB2, BEP20), BAND, ETC, BCH, XMR, MANA , HZM, LINK, SNX, MATIC, CRV, DOT, SAND, UNI, BAT, KSM, XLM, 1INCH, OMG, CHZ.
  • Валюти: гривня (UAH) через карти (Visa, MasterCard), Приват24, Монобанк.

  Сайт обмінника: https://coin24.com.ua

  Quantex

  Обмінник Quantex

  Quantex – це швидкий у роботі наполовину автоматичний обмінник криптовалют та електронних валют.

  Доступний онлайн обмін:

  • Криптовалюти: BTC, DASH, BNB, BCH, ADA, DOGE, EOS, ETH, XRP, LTC, XMR, ETC, XLM, ZEC, TRX.
  • Валюти: гривня (UAH) через картки (Visa, MasterCard), Приват24, Монобанк, USD та EUR через електронні гаманці (Payeer, Perfect Money, AdvCash).

  Сайт обмінника: https://quantex.pro

  Де обміняти криптовалюту онлайн в Україні?

  Якщо Ви бажаєте знайти додаткові обмінники криптовалют, які не доступні в цьому рейтингу, а також порівняти їх обмінні курси, резерви та відгуки користувачів, можна використовувати найпопулярніший моніторинг обмінників Exchange Sumo.

  При виборі онлайн обмінника слід звертати увагу на такі критерії його надійності та безпеки:

  • Тривалість роботи обмінника в Україні. Чим довше і стабільніше працює криптообмінник, тим надійнішим він є.
  • Відгуки клієнтів. Чим більше позитивних відгуків від постійних та нових клієнтів обмінника можна знайти на різних сайтах, форумах та спеціальних моніторингах обмінних пунктів, тим краще.
  • Резерви криптовалют та валют. Великі резерви є додатковим гарантом високої надійності онлайн обмінників.

  Також не зайвим буде звернути увагу на якість візуального оформлення офіційного сайту обмінника, наявність автоматичного обміну та швидкості роботи операторів (підтвердження заявок, вирішення спірних питань та допомога у роботі з обмінним сервісом).

  Переваги та недоліки онлайн обміну криптовалют

  Переваги

  • Швидкий та безпечний спосіб купівлі чи продажу криптовалют із банківської картки в Україні.
  • Операції можна проводити онлайн за лічені хвилини (також доступні офлайн обміни за готівкові гривні та долари в деяких обмінних пунктах з рейтингу).
  • Вигідний обмінний курс та високі ліміти на обмінні операції.
  • Великі резерви найпопулярніших криптовалют і альткоїнів: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Tether USD (USDT), Dogecoin (DOGE), Monero (XMR), Tron (TRX), Litecoin (LTC), USD Coin (USDC), Binance Coin (BNB), Polygon (MATIC), Kusama (KSM), Polkadot (DOT), Stellar (XLM), Dash (DASH), Uniswap (UNI) та інші.
  • Багато онлайн обмінників мають власну програму лояльності та партнерську програму.

  Недоліки

  • Не завжди доступний швидкий обмін, як у криптобіржах.
  • Перед обміном потрібно порівняти курс у різних обмінниках.
  • В обмінниках можуть вимагати верифікацію банківської картки (при купівлі чи продажу криптовалюти за гривні).

  Читаємо також корисні огляди від ProBitcoin.com.ua: найкращі обмінники криптовалюти в Україні та як купити криптовалюту в Україні.

  Висновок щодо огляду

  Ринок онлайн обміну криптовалют в Україні – один із найбільших і найрозвиненіших у світі, оскільки багато українців знайомі та регулярно використовують віртуальні активи (для заробітку, інвестування, розрахунків, тощо).

  По мірі розвитку криптовалютного ринку в Україні з кожним днем ​​з’являється все більше онлайн обмінників, багато з яких досить сумнівні, тому важливо вміти вибирати з них найнадійніші та найвигідніші, ґрунтуючись на рейтингах, відгуках та особистому досвіді.

  Якщо Ви регулярно обмінюєте криптовалюту онлайн на фіатні гроші (або навпаки), залишаємо свої відгуки та поради, де краще обмінювати крипту в Україні у розділі коментарів під цим оглядом.

  Disclaimer: всі онлайн обмінники розміщені в огляді для ознайомлення, редакція сайту не несе відповідальності за коректність їхньої роботи та жодного відношення до них не має. Криптовалюта – не стабільний у ціні актив, оцінюйте ризики при її покупці самостійно.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок