Перейти до вмісту

Реферальний ідентифікатор Gate.io (Referral ID) – що це таке та який вказати, щоб отримати бонус за реєстрацію на біржі та знижку на торгові комісії

Реферальний ідентифікатор Gate io

При реєстрації облікового запису на біржі Gate.io необхідно вказати реферальний ідентифікатор, але не розумієте, що це таке? У цьому огляді дізнаємося, що таке реферальний ідентифікатор (Referral ID) на Gate.io, який і навіщо потрібно вказувати та як отримати максимальну знижку на торгові комісії біржі та привітальний бонус за реєстрацію.

Що таке – реферальний ідентифікатор на Gate.io?

Реферальний ідентифікатор на Gate.io – це унікальний партнерський код, який вказувати при реєстрації не обов’язково, але якщо вказати цей код, можна отримати знижки на торгові комісії біржі, привітальний бонус за реєстрацію та використання нового облікового запису.

Вказівка ​​реферального ідентифікатору при реєстрації нічим Вас не зобов’язує, але дає можливість безкоштовно отримати безліч бонусів від біржі.

Важлива порада від ProBitcoin.com.ua: реферальний ідентифікатор на Gate.io при реєстрації може бути виставлений автоматично, якщо пройти реєстрацію за цим реферальним посиланням, але в реєстраційній формі важливо повторно перевірити, щоб був зазначений цей реферальний ідентифікатор (за бажанням): 11504162

Читаємо також корисні огляди: криптобіржі з бонусом за реєстрацію для України, огляд та відгуки про Gate.io.

Який реферальний ідентифікатор (Referral ID) на Gate.io потрібно вказати під час реєстрації

Реферальний ідентифікатор на Gate.io для реєстрації, отримання бонусів та 2,% знижки на торгові комісії: 11504162

Якщо вказати реферальний ідентифікатор при реєстрації також можна отримати такі бонуси:

 • До 100 USD у балах POINTS (можна використовувати для оплати комісії на біржі та торгувати без комісії).
 • До 5 500 USD Test (також можна використовувати для оплати торгових комісій на біржі, а також для заробітку реальних USDT на стейкінгу).

Створити обліковий запис на криптовалютній біржі Gate.io можна за декілька простих дій:

 • Переходимо за посиланням на офіційний сайт біржі: https://www.gate.io
 • У меню праворуч вибираємо “Зареєструватися”.

Перехід до реєстрації на Gate io

 • Уважно заповнюємо реєстраційну форму (вибираємо країну проживання, вказуємо свій E-mail та задаємо складний пароль до свого облікового запису), а також вказуємо у рядку реферальний ідентифікатор (за бажанням): 11504162

Реєстрація на Gate io з реферальним ідентифікатором

 • Натискаємо під формою кнопку «Створити обліковий запис».

На цьому реєстрацію завершено, залишилося тільки підтвердити свою електронну поштову скриньку (перейти за посиланням у листі від біржі Gate), увійти в особистий кабінет на сайті біржі та почати користуватися нею.

Розглянемо далі, як отримати бонуси за реєстрацію та які привітальні бонуси доступні для нових користувачів на біржі.

Бонуси Gate.io за реєстрацію та інші дії на біржі

Бонуси та завдання для новачків на Gate io

Усі доступні бонуси на біржі Gate для новачків вказані в особистому кабінеті в розділі меню «Подарунки» (підменю «Бонусні кампанії» або «Завдання та Бонуси»).

Загалом можна отримати до 100 USD у POINTS балах та до 5 500 у USDTest за виконання таких завдань:

 • Обмежені в часі промо акції (торгівельні змагання, завдання у соціальних мережах, тощо).
 • Завдання для розділу «Зберігай та заробляй» (HODL & Earn) на Gate.io (отримувати пасивний дохід у криптовалюті з підвищеною прибутковістю).
 • Змагання для активних трейдерів.
 • Оплачувані завдання для новачків (пройти верифікацію KYC, внести депозит, відкрити перші угоди, випробувати копітрейдінг, тощо).
 • Оплачувані завдання для досвідчених користувачів (почати заробляти на стейкінгу криптовалют, торгівля ф’ючерсами, досягнення певного торгового обсягу, тощо).
 • Винагороди за апргрейд VIP рівня облікового запису на біржі.

Примітка від ProBitcoin.com.ua: список завдань для отримання привітального бонусу постійно змінюється на біржі, при цьому регулярно проходять додаткові заохочувальні акції для новачків, під час яких можна заробити ще більше бонусів на свій рахунок.

Відповіді на поширені запитання щодо реєстрації на Gate.io та отримання бонусів за реєстрацію

 • Чи є на Gate.io бонус за реєстрацію для новачків? Так, криптовалютна біржа Gate.io роздає бонуси до 100 USD у POINTS і до 5 500 USD Test для всіх нових користувачів біржі з України та інших країн (умови отримання бонусів описані вище у цій статті).
 • Що таке – реферальний ідентифікатор (за бажанням) на Gate.io? У рядку реферальний ідентифікатор (за бажанням) під час реєстрації на Gate.io потрібно вказувати реферальний код 11504162 (щоб отримати привітальний бонус та 20% знижку на торгові комісії).
 • USD Test (USDTEST) на Gate.io – що це таке? USD Test (USDTEST) – це віртуальний аналог USDT на біржі Gate, які можна отримати за виконання різних завдань на біржі та використовувати для заробітку реальних USDT надалі (у розділі «HODL and Earn»).
 • POINTS від Gate.io – що це таке? POINTS чи бали (українською) – це спеціальна програма знижок для трейдерів біржі Gate.io. Бали можна заробляти та купувати, та використовувати для оплати торгової комісії (економія від 40% до 70% на оплаті торгової комісії біржі).
 • Яка максимальна знижка на торгові комісії на біржі Gate? Максимальна знижка на торгові комісії (при використанні реферального коду під час реєстрації) може сягати 30%.
 • Як збільшити знижку на торгові комісії біржі Gate? Щоб збільшити розмір знижки на торгові комісії та економити на кожній угоді при торгівлі на біржі Gate можна використовувати бали POINTS для оплати комісії, токен біржі GateToken (GT), а також досягати більш високих VIP рівнів акаунту (за рахунок торгового обороту та зберігання токенів GT на своєму балансі на біржі).

Використовуючи інформацію з цього огляду, всього за декілька хвилин Ви можете отримати велику кількість бонусів та знижку на торгівельні комісії однієї з найбільших у світі криптовалютних бірж – Gate.io.

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо отримання бонусів за реєстрацію на біржі Гейт ІО для українців, залишаємо свої відгуки у коментарях під оглядом.

Зберегти в соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
Ок