Перейти до вмісту

CoinMarketCap Referral ID (Реферальний код) – що це таке і як отримати бонус за реєстрацію

CoinMarketCap Referral ID

При створенні нового облікового запису в популярному сервісі для відстеження цін криптовалют – CoinMarketCap (КоінМаркетКап) потрібно ввести Referral ID (реферальний код), але що це таке і навіщо його потрібно вводити багато хто не розуміє. У цьому огляді розберемося, що таке Referral ID на CoinMarketCap, де його взяти та який краще реферальний код вказувати, щоб отримати бонуси за реєстрацію облікового запису.

Що таке – CoinMarketCap Referral ID та як його отримати?

CoinMarketCap Referral ID (Реферальний код) – це унікальний реферальний (партнерський) код (складається з літер латинського алфавіту та цифр), який можна вказувати (не обов’язково) під час реєстрації на сайті CoinMarketCap, щоб отримати бонус (якщо вказати код).

При введенні Referral ID при реєстрації кожен новий користувач може в подарунок отримати 20 Diamonds, які в підсумку можна буде використовувати для покупки унікальних NFT або криптовалют на даній аналітичній платформі та їх продажу за реальні гроші (або криптовалюту).

Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: реферальний код може бути виставлений автоматично, якщо перейти на сайт CoinMarketCap за цим реферальним посиланням, при цьому в реєстраційній формі краще перевірити, щоб було вказано такий Referral ID: 8JWMBJAO

Рекомендуємо використовувати реферальні коди та посилання криптобірж (для введення під час реєстрації, отримання бонусів та максимальної знижки на торгові комісії).

Referral ID для CoinMarketCap – для реєстрації та отримання бонусу

Реферальний код CoinMarketCap (Referral ID, для отримання бонусу 20 Diamonds): 8JWMBJAO

Щоб отримати бонус після реєстрації, потрібно виконати кілька простих дій:

  • Відкриваємо офіційний сайт КоінМаркетКап: https://coinmarketcap.com
  • У меню праворуч вибираємо українську мову та переходимо по кнопці “Зареєструватися”.
  • У формі реєстрації, що з’явилася, вказуємо свій E-mail, пароль для акаунта, а також вказуємо реферальний код у полі «Referral ID (optional)»: 8JWMBJAO

Реєстрація на Coinmarketcap

  • Завершуємо реєстрацію та підтверджуємо свій E-mail (відкриваємо лист від CoinMarketCap та переходимо в ньому за посиланням).
  • Входимо до особистого кабінету на сайті CoinMarketCap. У меню переходимо в розділ «CoinMarketCap Diamonds» (іконка з блакитним діамантом) і на сторінці щодня збираємо діаманти (Diamonds), натиснувши по кнопці «Отримати Діаманти».

Збір діамантів на Coinmarketcap

  • Як тільки буде зібрано 100 Diamonds, на рахунок буде зараховано подарункові 20 Diamonds.

Навіщо потрібні Діаманти (Diamonds) на CoinMarketCap?

Diamonds (Діаманти) на CoinMarketCap – це бали для участі у програмі лояльності даного сервісу, за які можна купувати різні криптовалюти, NFT, мерч від сервісу.

На сторінці збору Diamonds ліворуч є меню, в якому можна перейти до розділу “Винагороди” (Rewards) і вибрати, куди витратити зароблені діаманти.

На кінець огляду, зазначимо, що вказувати Referral ID при реєстрації на CoinMarketCap не обов’язково, але за цю просту дію можна в подарунок отримати 20 діамантів, які потім можна витратити на власний розсуд.

Якщо у Вас залишилися додаткові питання про реферальний код для CoinMarketCap, вказуємо свої відгуки нижче під цим оглядом.

Зберегти в соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
Ок