Перейти до вмісту

Реферальний код FTX – 5% знижка на комісії біржі після реєстрації

FTX com реферальний код

Плануєте пройти реєстрацію та завести обліковий запис на криптобіржі FTX, але не розумієте, який вказувати реферальний код FTX при реєстрації та що він дає? У цій статті дізнаємось, що таке реферальний код біржі FTX, навіщо його потрібно вказувати при реєстрації на біржі, як отримати максимальну знижку на торгові комісії біржі після реєстрації, а також звернемо увагу на реферальну програму біржі FTX (принцип її роботи та загальні умови).

Реферальний код FTX – що це таке та де його знайти?

Реферальний код на біржі FTX – це унікальний реферальний код, який представляє набір латинських літер або цифр (або одночасно літер і цифр), які нові користувачі біржі можуть вказувати при реєстрації облікового запису на біржі (за використання коду при реєстрації можна отримати 5% сидку на торгові комісії біржі та суттєво економити на торгівлі криптовалютою).

Використання реферального коду вигідно всім: запрошувач (реферер) отримує винагороду від біржі, запрошений (реферал) отримує знижку на торгівельні комісії (з кожної торгової операції).

Важлива порада від ProBitcoin.com.ua: якщо перейти на сайт біржі FTX за нашим реферальним посиланням, реферальний код буде виставлений автоматично (відразу потрібно перейти до реєстрації), у реєстраційній формі має бути зазначено, що Ви отримаєте знижку 5% при реєстрації та буде автоматично встановлений такий код: 5ZNYZHKA

Реферальний код FTX для реєстрації на біржі та отримання максимальної знижки

Реферальний код FTX (знижка 5% на торгову комісію) = 5ZNYZHKA

Для отримання бонусу у вигляді знижки після реєстрації необхідно обов’язково вказати промокод (реферальний код) з цього огляду.

Куди вводити код на біржі FTX при реєстрації?

  • Переходимо на офіційний сайт біржі: https://ftx.com
  • Якщо одразу не відкрилася реєстраційна форма, в меню переходимо по кнопці «Реєстрація» (при необхідності там же в меню вибираємо російську мову сайту, бо україньскої мови немає).
  • Заповнюємо реєстраційну форму, вказуємо свій E-mail, вигадуємо складний пароль до облікового запису та вказуємо цей реферальний код: 5ZNYZHKA (може бути виставлений автоматично за перехід за посиланням із цього огляду).
  • Завершуємо реєстрацію облікового запису на біржі та підтверджуємо свій E-mail (відкриваємо свою електронну поштову скриньку, знаходимо в ньому лист від FTX і переходимо в ньому за посиланням для активації свого облікового запису).

Вказавши реферальний код при реєстрації на FTX, Ви нічого не втрачаєте, а тільки отримуєте суттєву економію за рахунок зниження торгових комісій.

Реферальна програма біржі FTX

Криптобіржа FTX має однорівневу реферальну програму.

Кожен зареєстрований на біржі користувач може отримувати пасивний дохід на запрошення нових користувачів на біржу (реферальна комісія від 25 до 40% від комісії біржі на запрошених рефералах).

Ставка партнерської комісії залежить від рівня акаунта партнера (рівень залежить від кількості токенів FTT, внесених до стейкінгу на біржі FTX).

Реферальна винагорода на FTX

Кожен користувач може створити у своєму акаунті до 5 унікальних реферальних посилань (щоб знайти, створити та скопіювати своє реферальне посилання, необхідно в особистому кабінеті на біржі FTX в меню натиснути на іконку чоловічка і в меню вибрати розділ «Реферали»).

На замітку від ProBitcoin.com.ua: партнерська винагорода виплачується лише протягом 6 місяців з моменту реєстрації кожного рефералу.

На завершення зробимо висновок, що вводити реферальний код на FTX при реєстрації не обов’язково, але за рахунок введення коду можна отримати постійну знижку на торгові комісії біржі і економити на цьому власні кошти. А яки у Вас думки про реферальний код біржі FTX (ФТХ)? Залишаємо свої відгуки в коментарях під цим оглядом.

Зберегти в соціальних мережах:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
Ок