Перейти до вмісту

Capitalist (Капіталіст) – реєстрація, огляд та відгуки про гаманець та платіжну систему

  Автор: Ігор Трейдер. Оновлено 05.04.2022

  Capitalist net

  Електронна платіжна система Capitalist (Капіталіст) багато років поспіль активно розвивається та стала дуже відомою серед користувачів, тому в цьому огляді дізнаємось її можливості та переваги для звичайних користувачів та для онлайн бізнесу, розглянемо як користуватися гаманцем Капіталіст, а також дізнаємося, які є відгуки про гаманець Capitalist від його постійних користувачів.

  Що таке – Capitalist? Огляд платіжної системи та гаманця

  Capitalist (Капіталіст, офіційний сайт https://capitalist.net) – це сучасна платіжна система з електронним гаманцем для приватних осіб (зручний електронний гаманець для фінансових операцій в інтернеті, поповнення та виведення коштів, перекази грошей між платіжними системами та банківськими картками) та для бізнесу (прийом платежів, масові виплати, грошові перекази клієнтам та партнерам по бізнесу).

  Платіжна система Capitalist має багато важливих переваг, а саме: зручний у використані мультивалютний онлайн гаманець, низькі комісії, є підтримка криптовалют, висока надійність та захищеність рахунків, якісна підтримка користувачів.

  В особистому гаманці платіжної системи Capitalist відразу після реєстрації всім клієнтам доступні 7 видів рахунків:

  • У доларах (USD), відображається у форматі U9999999.
  • У євро (EUR), відображається у форматі E8888888.
  • У рублях (RUR), відображається у форматі R7777777.
  • У криптовалюті Bitcoin (BTC, Біткоїн) відображається у форматі B6666666.
  • У криптовалюті Ethereum (ETH) відображається у форматі H55555555.
  • У криптовалюті Tether (USDT) ERC20 відображається у форматі T444444444.
  • У криптовалюті Tether (USDT) TRC20 відображається у форматі Y333333333.

  Електронний гаманець Capitalist працює з такими відомими платіжними системами, як Webmoney, QIWI, ЮMoney, PayTM, IMPS, криптовалютами Bitcoin, Tether (USDT) та Ethereum, а також з картками Visa/MasterCard банків (України, Казахстану, РФ та інших країн), рахунками мобільних операторів (українських операторів та в РФ: МТС, Білайн, ТЕЛЕ2, Мегафон).

  Читаємо також огляд про найкращі електронні гаманці в Україні.

  Реєстрація у Capitalist

  Щоб створити гаманець у платіжній системі Капіталіст необхідно:

  • Відкрити офіційний сайт платіжної системи Capitalist: https://capitalist.net
  • В меню натиснути кнопку «Реєстрація».
  • На сторінці, що відкрилася, уважно заповнити реєстраційну форму (E-mail, логін, пароль, нікнейм, сфера діяльності), а також вибрати тип акаунту «Приватна особа» (для особистого використання гаманця) або «Бізнес» (для прийому платежів на сайтах та масових виплат партнерам) після чого натиснути кнопку «Зареєструватися».

  Capitalist реєстрація

  • Підтверджуємо свій E-mail (відразу після заповнення реєстраційної форми на вказаний E-mail буде надіслано листа з кодом активації облікового запису (з посиланням на активацію облікового запису)), який необхідно буде ввести у відповідне поле для завершення процедури реєстрації.

  Корисна порада від ProBitcoin.com.ua: після реєстрації акаунту рекомендується зайти в особистий кабінет гаманця Capitalist та в налаштуваннях встановити додатковий захист облікового запису (2FA).

  Верифікація гаманця Капіталіст

  Верифікація особи власника гаманця у платіжній системі Capitalist – не обов’язкова процедура (багато функцій гаманця доступні і без верифікації).

  Після реєстрації облікового запису кожен гаманець має статус «Не верифікований», після проходження верифікації змінюється на статус «Перевірений користувач».

  Верифікація у Capitalist складається з двох етапів:

  • Верифікація персональних даних. Необхідно заповнити інформацію про себе (ПІБ, дата народження, вид діяльності), заповнити дані про свій документ (тип документа, термін дії, номер) та завантажити фото документа (наприклад: посвідчення водія або паспорта).
  • Підтвердження адреси. Заповнити дані про місце проживання (країна, індекс, місто, адреса) та завантажити фото документів, що підтверджують адресу проживання (наприклад: витяг з банку, фото рахунки за комунальні послуги тощо).

  Щоб пройти верифікацію в гаманці Капіталіст необхідно у верхньому меню клікнути по своєму логіну, у меню вибрати «Персональна інформація» та на сторінці, що відкрилася, вибрати по центру «Верифікувати акаунт».

  Як користуватися гаманцем Capitalist

  Як поповнити рахунок

  Поповнення електронного гаманця Капіталіст проходить у такій послідовності:

  • В особистому кабінеті гаманця Capitalist у меню зліва вибираємо “Поповнення рахунку”.
  • На новій сторінці вибираємо спосіб поповнення із запропонованих: банківський переказ SWIFT або SEPA, криптовалютою (Bitcoin, Ethereum, Tether USDT (TRC20, ERC20)), за допомогою чека Capitalist.

  Поповнення рахунку Capitalist

  • Вибираємо відповідний спосіб поповнення та проводимо оплату, після чого кошти надходять на Ваш гаманець.

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: швидко поповнювати гаманець у платіжній системі Capitalist можна через електронні обмінники.

  Як вивести кошти з гаманця

  Для виведення коштів зі свого гаманця потрібно:

  • У меню зліва в особистому кабінеті вибираємо “Перекази” – “Переказати”.
  • На сторінці, що відкрилася, вибираємо доступний варіант для виведення власних коштів: внутрішній переказ в Capitalist, чеки Capitalist, на карту Capitalist, на електронні гаманці (ЮМані, Webmoney, QIWI, IMPS або PayTM), на банківські картки (Visa або MasterCard) в різних валютах (UAH, RUR, KZT) на рахунок мобільного телефону українських операторів мобільного зв’язку, на криптовалютні гаманці (Bitcoin, Tether USDT, Ethereum).

  Вивід коштів з Capitalist

  • Заповнюємо всі необхідні дані з платежу (з якого рахунку буде списано суму, на який номер гаманця надійдуть кошти, яка сума, призначення платежу, тощо) та підтверджуємо переказ грошей.

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: залежно від обраного способу виведення коштів із гаманця, гроші надходять на рахунок отримувача платежу практично миттєво.

  Обмін валют у гаманці

  У гаманці Capitalist доступна корисна функція – обмін валют та криптовалют, якою може скористатися кожен бажаючий:

  • В особистому кабінеті в меню зліва переходимо до розділу “Обмін валют”.
  • Вибираємо напрямок обміну (у прикладі: USDT – ETH).

  Обмін валют Capitalist

  • Вказуємо рахунок списання та рахунок зарахування, суму обміну.
  • Підтверджуємо операцію.

  На сторінці оформлення обміну завжди в реальному часі відображається обмінний курс системи.

  Читаємо також огляд: як купити USDT в Україні.

  Ліміти та комісії платіжної системи Capitalist

  Комісії Capitalist

  Комісії на різні операції в доларах, гривні та євро вказані на скріншоті вище (актуальні на момент написання огляду).

  При виведенні власних коштів із гаманця також діють ліміти (для кожного способу виведення та в кожній країні вони індивідуальні, вказуються на сторінці оформлення виведення).

  Примітка від ProBitcoin.com.ua: актуальні тарифи та комісії на різні операції у платіжній системі Capitalist можна дізнатись на офіційному сайті у розділі «Тарифи».

  Картка Capitalist (віртуальна, пластикова)

  Картки Capitalist

  Літом 2020 року платіжна система Capitalist представила можливість випуску пластикових карток Capitalist VISA в Україні та інших країнах, але на даний момент замовити їх не можна.

  Для громадян ЄС (Європейського Союзу) у Капіталіст є можливість замовляти віртуальні карти Capitalist Mastercard у доларах (USD) або у євро (EUR).

  Замовити картку можна через особистий кабінет гаманця у розділі «Карти».

  Служба підтримки Capitalist – як зв’язатися?

  Зв’язатися зі службою підтримки клієнтів платіжної системи Капіталіст можна декількома способами:

  • Написати через систему внутрішніх повідомлень (через особистий кабінет гаманця у розділі «Служба підтримки»).
  • Заповнивши форму зворотнього зв’язку на офіційному сайті.
  • Через Telegram: https://t.me/Capitalist_Support_Bot

  Служба підтримки працює щодня: у робочі дні з 10:00 до 24:00, у вихідні дні та свята з 11:00 до 19:00.

  Можливості Capitalist для бізнесу

  Capitalist для бізнесу

  Платіжна система Капіталіст користується попитом не тільки у приватних користувачів, але й у різних видів інтернет-бізнесу, оскільки має низку переваг перед конкурентами:

  • У гаманці платіжної системи Capitalist є єдиний баланс у кількох валютах та криптовалютах, з якого можна швидко проводити виплати на інші платіжні системи та електронні гаманці (партнерів, клієнтів, працівників).
  • Доступні масові виплати на різні платіжні системи та банківські картки по всьому світу.
  • Поповнити баланс у системі можна без відсотків за допомогою банківського переказу у доларах чи євро.
  • Вигідні конкурентні тарифи на операції.
  • Зручна робота через мерчант сервіс Capitalist (через API).
  • При прийомі оплати за товари та послуги на сайтах (інтернет-магазинах) через Capitalist комісія знімається з покупця (для самого магазину прийом платежів безкоштовний).
  • Унікальне платіжне рішення з індивідуальним IBAN для юридичних та фізичних осіб з ліцензією банку Великобританії (для швидких розрахунків у всьому світі).

  Платіжна система Capitalist вирішуємо безліч проблем у таких сферах інтернет бізнесу, як: e-commerce, партнерські програми (наприклад: CPA партнерки), кешбек сервіси, сфери гебмлінгу, а також підходить для компаній, яким потрібен швидкий та зручний спосіб виплат зарплат співробітникам у всьому світі на банківські картки.

  Переваги та недоліки платіжної системи Капіталіст

  Переваги

  • Надійна та зручна в роботі платіжна система, яка дозволяє спростити використання електронних валют приватним особам та вигідно проводити операції для онлайн бізнесу (прийом платежів на сайтах та масові виплати клієнтам).
  • Немає комісій на внутрішні перекази між клієнтами платіжної системи Capitalist.
  • В одному гаманці доступні одночасно 3 різні валюти (долар, євро, рубль) та декілька криптовалют (Біткоїн, Ефіріум).
  • Низькі комісії на операції.
  • Якісна підтримка користувачів.
  • У гаманці є внутрішній обмінник (валют та криптовалют), розташований у розділі меню «Обмін валют».
  • З сервісом Capitalist працюють багато партнерських програм, інтернет магазини та інші інтернет сервіси (можна з легкістю проводити в них розрахунки зі свого гаманця та приймати виплати).
  • У платіжній системі Capitalist є партнерська програма, яка дозволяє заробляти до 30% комісії сервісу на операціях залучених рефералів.
  • Платіжна система Capitalist працює з багатьма партнерками (на ринку Східної Європи).
  • Можна замовити випуск віртуально картки Capitalist (MC) у доларах (USD) та євро (EUR) для громадян Євросоюзу, а також пластикові картки Capitalist VISA у євро (EUR) по всьому світу (включаючи Україну).

  Недоліки

  • Офіційний сайт не працює на українській мові.
  • Для доступу до деяких функцій гаманця потрібна верифікація.
  • Не дуже вигідний обмінний курс у внутрішньому обміннику в гаманці.
  • Немає мобільного додатку (Android, iOS).

  Висновок щодо огляду та відгуки про Capitalist.net

  За довгий час роботи платіжна система Capitalist стала досить популярною, як серед звичайних користувачів, так і серед підприємців, і власників онлайн-бізнесу, завдяки постійному розвитку, хорошій підтримці користувачів, вигідним тарифам та зручності використання гаманця. Особливо багатьох користувачів цікавить розвиток карткових продуктів в Україні та по всьому світу, а також інтеграція з багатьма сервісами на ринку IT (CPA, SEO, для вебмайстрів, тощо).

  Якщо у Вас вже був досвід використання цієї платіжної системи, залишаємо свої відгуки про Capitalist у розділі коментарів нижче.

  Зберегти в соціальних мережах:

  Автор статті на сайті ПроБіткоїн, в минулому - менеджер з продажу фінансових послуг. На поточний момент приватний підприємець, трейдер та блогер. Захоплююся блокчейном, пишу новини та огляди криптовалют.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності.
  Ок